Тренування

10 хвилин на підхід або на вправу: Що мав на увазі професор Селуянов?

Адепти “Стадо динаміки”…

Так, саме “СТАДО” так можна назвати тих, хто сліпо вірить запевненням “вчених”!Так ось, вони наслухавшись лекцій професора Селуянова стали пропагувати “статодинамику”! Суть в тому, що професор казав: “Гіпертрофія м’яза відбувається якщо Ви виконуєте підхід протягом 10 хвилин” ! А далі пояснював, що працювати треба до відмови м’язи і повністю відновлюватися. А вже, потім, так само робити другу вправу.Не стану заперечувати Великого професора, поясню тільки те, що.

..1.

Сам професор бодібілдингом ніколи не займався.2. Він був велосипедистом і те посереднім.

3. Самі спортсмени – бодібілдери спробувавши його “методику” зрозуміли її безперспективеость.А все ж! Може його не “правильно” зрозуміли?Може професор мав на увазі підхід, а вправа?Згадайте фізіологію!1.

Анаеробна м’яз працює 15 – 18 секунд.2. Відновлюється вона за 30 секунд на 65 %, 40-60 секунд на 80 %, 90-120 секунд на 90-95%.
Що це означає?А те, що в бодібілдингу прийнято виконувати 3 – 5 робочих підходів у вправі. Отже:Якщо Ви робите жим штанги лежачи на 8 – 12 повторів, як рекомендують професіонали ББ на це у Вас піде 15-20 секунд + поки ляжете, поки встаните ще 10 секунд! Разом пів хвилини! Відпочинок між підходами 90 секунд 1,5 хвилини, ось і виходить – на підхід 2 хвилини!Тобто Одну вправу жим штанги лежачи 4 підходи по 2 хвилини = 8 хвилин + 2 хвилини відпочинку й треба починати наступну вправу!Ось і виходить, що найефективнішим методом тренування в бодібілдингу вважається СЕТ з 4 підходи по 8-12 повторів за 10 хвилин!Ну, а як краще побудувати тренування і які вправи краще робити, читайте на моєму каналі!ПРО ФІТНЕС І СПОРТ!Друзі !А Ви, що думаєте з цього приводу?Пишіть в коментарях!Якщо стаття сподобалася, ставте Лайк!Шліть посилання своїм друзям (їм теж корисно буде знати, а ми дізнаємося і їх думка) і не забывайтеПодписаться

Related posts

Leave a Comment