Догляд

12 років волосся випадали і виглядали клоччям: шкодую, що раніше не слідувала 3 правилам, втратила стільки років краси

Здрастуйте, шановні читачі мого каналу. Сьогодні вирішила випустити статтю, де розповім про 3 простих правила, які дозволили мені впоратися з тривалим випаданням волосся і повернути їм колишню красу. Важливо: якщо у вас випадає волосся, то обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем.

Саме до лікаря я звернулася в першу чергу, коли волосся стали випадати у великих обсягах. Причин випадіння багато, і у багатьох випадках без походу до лікаря їх не виявити.Рівень витаминовНе думала, що нестача вітамінів може так впливати на волосся.

Мені довгий час прописували комплекс вітамінів, але позитивних результатів у мене не було ні в стані волосся, ні в кількості випадання.Пізніше я за своєю ініціативою здала аналізи на багато вітаміни, де й з’ясувалося, яких вітамінів у мене не вистачає. І тільки коли я підняла показники до середніх значень, я помітила хоч якісь поліпшення — у всякому разі блиск в волоссі з’явився, трохи менше волосся стали випадати.

Тому просто не раджу бездумно пити цілі комплекси вітамінів, адже надлишок багатьох вітамінів так само поганий, як і їх недолік.Висновок: перевірте, будь мікроелементів не вистачає в організмі. Зараз користуюся Ollin, але не всі з цієї марки мені подобається.

Багато чого взагалі пустушка Зараз користуюся Ollin, але не всі з цієї марки мені подобається. Багато чого взагалі пустушка УходКто б що ні говорив, а догляд, причому грамотний догляд, дуже важливий. Особливо якщо знебарвлене волосся або пофарбовані.

І знайти свій відхід — це пів справи.Найчастіше я купую відразу декілька засобів одного бренду (причому не завжди лінійку) і користуюся. І в догляді для мене особливо важливі маски і “несмывашки”.

Одна з улюблених масок, яку я купую часто Ollin Full Force з екстрактом пурпурного женьшеню. Про неї я докладно писала тут.Висновок: не нехтуйте масками і незмивною відходом.

Сироватка від випадіння волосСколько коштів я перепробувала від випадіння волосся — не злічити! І якщо ви вважаєте, що за 11 років від випадіння волосся б у мене нічого не залишилося, то ви, ймовірно, не стикалися з тривалим випадінням волосся, яке йде періодами.Зараз мої волосся виглядають так. Раніше думала, що таких волосся мені ніколи не досягти Зараз мої волосся виглядають так.

Раніше думала, що таких волосся мені ніколи не досягти От як раз у мене було таке випадання, коли, кілька місяців волосся сипляться (в день могло випасти і по 500 волосся), а потім декілька місяців не випадають — йде відновлення. І так по колу.Приблизно рік, як я користуюся сироваткою від випадіння волосся від якої отримала дійсно ефект.

Зараз волосся у мене практично не випадають, я змогла відростити довжину до середини спини (раніше волосся випадало, не встигаючи дорости і до плечей). Докладно про сироватці можна почитати в статті ТУТ (там навіть показала, наскільки густіше волосся стали).Висновок: відвідайте трихолога, щоб виявити, АГА у вас чи ні.
А там вже приймайте рішення щодо купівлі відповідних шампунів, сироваток та іншого.СмиКорина.

Related posts

Leave a Comment