Догляд

3 моменту в макіяжі, які роблять каламутними очі, губи непоказними, а шкіру тьмяною (+ оптимальне рішення)

Здрастуйте, шановні читачі мого каналу. Сьогодні випускаю статтю для жінок, які люблять підкреслювати свою красу косметикою, і у них в пріоритеті саме освіжити обличчя.Не секрет, що певні моменти в макіяжі не тільки здатні підкреслити природну красу, але і “намалювати” нове обличчя, або навіть додати віку.

Так, жінка буде виглядати яскраво, але трішки старше свого справжнього віку. Сьогодні і розповім про 3 таких моментах. 1 моментМногие жінки використовують тіні для того, щоб підкреслити колір очей.

Наприклад, деякі жінки з зеленими очима воліють підкреслювати очі зеленими тінями.Просто хочу нагадати, що з віком особливо обережно слід використовувати тіні синіх, зелених, сірих і фіолетових відтінків. А якщо і використовувати їх, то намагатися наносити їх не по лінії розтушовування, а акцентно, наприклад, у внутрішній куточок ока, як стрілки або в середину рухомого століття.

Сині, зелені, сірі і фіолетові тіні підкреслюють кола під очима, вінки тощо. Навіть якщо ці дефекти незначні, то тіні їх виділять.Ну і нагадаю, що найбільш природно на повіках виглядають тіні коричневої гами, золотисті, персикові — головне підібрати відтінок, який краще гармонує з шкірою.

Також уникайте того, щоб межресничная лінія була світліше самих ресницТакже уникайте того, щоб межресничная лінія була світліше самих ресниц2 моментТакже намагайтеся уникати темного контуру губ, а також контуру губ, який не збігається з помадою по теплоті. Взагалі, для чого потрібен олівець для губ? Щоб продовжити стійкість помади, щоб помада не виїжджала за цей контур, ну і звичайно щоб отримати більш рівні лінії.Якщо шкіра не така пружна, як раніше, то застосування чітких контрастних ліній в макіяжі краще уникати.

Будь то стрілки або контур губ. Просто ця чіткість тільки підкреслить нерівності шкіри, зморшки і інше. А кому це потрібно?На фото нижче видно, як контур відрізняється від кольору помади На фото нижче видно, як контур відрізняється від кольору помади Також не використовуйте світлу помаду й олівець разом, але тільки у випадку, якщо олівець не розтушовується, а йде чіткою лінією.

Це виглядає неприродно, так і старомодно.3 моментНу і 3 момент — не зловживайте косметикою зі світловідбиваючими частинками, шиммером. Але і не матируйте повністю все обличчя.

Вас не прикрасить макіяж, де використовувався і сатиновий тон/котра підсвічує пудра, і хайлайтер, і сатинова помада, і шиммерные тіні одночасно.З віком шкіра втрачає пружність, і підсвічувати всі особа немає потреби, краще якщо ви будете дозувати косметику зі світловідбиваючими частинками і комбінувати її з матовою.СмиКорина.

Related posts

Leave a Comment