Родина

3 причини, чому жінці важливіше знайти чоловіка, а не вирощувати поодинці сина, роблячи з нього мужика

Важлива стаття для жінок і про жінок. У ній я пояснюю, чому потрібно перестати робити з сина “мужика”, і сфокусуватися на своєму житті. Знайти чоловіка і побудувати сім’ю.

Це ключовий момент, без якого сина повноцінного чоловіка не вийде. Навіть якщо вам вже 40+ і ваш син дорослий, і ви вважаєте, що я неправий, прочитайте статтю до кінця, а потім сперечайтеся. Отже, ось ці 3 причини.

1. Син бере приклад з дій, а не з ваших словМного можна розповісти синові, яким він повинен бути чоловіком: допомагати мамі, доглядати за жінками, бути сильним, але якщо приклад перед очима немає – йому буде в сто разів складніше зрозуміти, як це.Що він буде бачити? Варіант 1: жінка одна, чоловіка немає.

За мамою ніхто не доглядає, не піклується, не допомагає. Подарунки не дарує. Не фліртує.

Немає відносин. Про яку модель мова відносин?Варіант 2: якщо у мами будуть різні чоловіки, а не нормальні стосунки, то син вбере ідею, що жінок можна і потрібно кидати, міняти, як рукавички, нормальні стосунки не потрібні, всі мужики всі “такі”.Тільки якщо є чоловік, чоловік – тоді син буде бачити, що означає чоловіча поведінка і справжні вчинки, рішення проблем і турбота про жінку.

2. Якщо немає батька, син росте м’яким або пасивно агрессивнымЛюбовь матері безумовна = тобто

вона дає синові турботу і тепло завжди і у всьому. Але як це поєднувати з дисципліною і заставлениями?Аж ніяк. Тобто звичайно матері змушують дітей, але це призводить до того, що хлопчик росте і розуміє: якщо я не роблю те, що говорить мама, вона перестане мене любити і буде постійно карати.

Значить, потрібно слухати маму. бути добрим, милим і не конфліктним. Адже інакше мама буде засмучуватися і лаятися.

Це один сценарій.Другий сценарій: якщо дитина за темпераментом сильний, то він не буде слухати маму і піде в агресію, але не надто активну, інакше йому влетить, все-таки він дрібний. Тому він буде саботувати, лінуватися, робити погано і неохоче.

Так з’являються циніки, нарциси, черстві чоловіки, яких дістали прохання і повчання матері. Тільки якщо є чоловік, який зможе примушувати, дисциплінувати і показувати своїм прикладом, що значить домагатися цілей і розбиратися в конфліктах, син зможе стати таким же.3.

Не з ким обговорити чоловічі темыДраки, конфлікти, знайомство з дівчатами, дослідження свого тіла, гормони, конкуренція та інші проблеми – це незнакомго жінкам так само, як нам незнайома життя дівчаток.Наприклад, зрозуміти пацанськи біль, що страшно підійти знайомитися з дівчатами – дуже складно. Я багато разів бачив, як мами говорили “АЧЕТАКОВА, Йди знайомся, ти ж мужик!” і дістають свого нащадка, щоб той спілкувався з донькою маминої подруги.

А він соромиться і не знає, як.Аналогічно з бійками, конфліктами. Тут взагалі жінка ніяк не допоможе, більш того, якщо мати буде вічно розв’язувати конфлікти, то за дитиною заклеймится образ маминкого синочка, якого вічно матуся витягує з колотнеч.

І це буде правдою.ВыводБез батька син не стане повноцінним чоловіком. Так, якісь навички і в цілому мислення можна прищепити, але в ньому буде відсутня значна частина чоловічого світу.

Величезна. Без которогой хлопець буде або м’яким і неконфликтым, або буде плювати на відносини і жінок, тому що у його мами нормального чоловіка не було.Павло ДомрачевПомогаю чоловікам змінювати своє життя.
Дорого, боляче, з гарантією.

Related posts

Leave a Comment