Кохання

5 фішок для крутого флірту з дівчиною на першому побаченні

Про флірт не треба говорити, їм треба займатися. Причому активно і безстрашно, якщо ти хочеш, щоб перший млинець грудкою коли-небудь перетворилися в феєрверки дотепності і спокуси.Фотографія з сервісу Яндекс Картинки.

Фотографія з сервісу Яндекс Картинки. Основні фішки флірту:Плавно набирай обертів — почни з простих «безпечних» питань і поступово переходь до більш особистим. Більш особисті — це ті, що стосуються її думок і почуттів.

Тільки не стрибай з теми на тему, нехай кожен новий питання випливає з попереднього.Добре працюють питання в стилі «поміняємося ролями»: «А що б ти зробила на місці хлопця?». Можеш зовсім розперезатися і попросити її запросити тебе на побачення — так би мовити, дати майстер-клас з жіночої точки зору.

Виражай захоплення в жартівливій формі — нехай вона губиться в здогадах, ти це серйозно чи в рамках дружнього стьобу. Тільки не переборщи, клоунів не дуже люблять навіть діти.Замість прямого компліменту від себе напиши від інших: наприклад, можна розповісти: Що твій друг побачив її фотку і просив дати контакт — не інакше, закохався з першого погляду.

Але, звичайно, ти не віддаси її цього бабію. Тут головне, щоб у неї не склалося враження, що ви обговорюєте її за кухлем пива, а відтінок легкої чоловічий конкуренції тільки підстьобне уяву.Якщо кликати на зустріч ще рано, але вже дуже хочеться, можеш пограти: коли вона розповідає, як добре проводить час, скажи, що дуже хочеш бути поруч, але… «Чорт, я хочу до тебе, але обіцяв сусідові налаштувати роутер».

Принаймні, ти отримаєш гіпотетичний відповідь на гіпотетичне пропозицію про зустріч. Тільки з реальною пропозицією — теж не затягуй.Сподобалася стаття? І мені теж.
Так що я теж поставлю лайк як і ти. Але ти не забудь підписатися на канал, щоб не пропустити наступні публікації.А які у тебе є в арсеналі фішки для флірту з дівчиною? Пиши у коментарях)

Related posts

Leave a Comment