Тренування

6 помилок спортсмена, яких слід уникати

Багато думають про себе краще, ніж є насправді. Подивіться, чи не з таких ви людей? Ось деякі помилки спортсменів, яких слід уникати.1.

Занадто довгі занятияБолее короткі, але інтенсивні тренування можуть бути більш корисними, ніж тривалі. Після 40 хвилин напружених вправ якість тренування починає швидко погіршуватися. Тим не менш, все дуже індивідуально, але я все ж вважаю, що тренування більш 90 хвилин – надто довго.

2. Тренування одних і тих же мышцЭтот факт часто недооцінюють, але дуже важливий баланс при тренуванні різних груп м’язів. Тому відокремлюйте свої тренування по групах м’язів.

Найпоширеніше – в один день робимо верх тіла, в інший день низ.Додатково ви завжди повинні включати в свій щоденний план тренувань хоча б одна вправа на прес, спину, і на підвищення витривалості.3.

Занадто велика кількість упражненийЛучше, якщо ви зосередитеся на виконанні меншої кількості вправ і більшої кількості серій. Ви отримаєте правильну техніку і збільшите силу набагато швидше, ніж якщо б ви тренувалися багато. Крім того, вам не вистачить енергії, якщо ви розподіліть її між великою кількістю вправ.

4. Одержимість темпомПостоянный контроль темпу може збивати з пантелику. Тренування повинна бути комфортною.

Це не змагання, а задоволення, тому не поспішайте, а займайтеся в тому темпі, який комфортний для вас. Можна і відпочити довше між підходами.5.

Неграмотний план занятийДля продуктивних результатів вам потрібно знати, що вам потрібно від свого тіла і в зв’язку з цим скласти грамотний план. Але майте на увазі, що нарощування м’язової маси – це довгий і повільний процес.Навіть якщо ви будете слідувати всім порадам, ви зможете набирати від 0 сили.

5-1кг м’язової маси в тиждень, а це означає, що вам не доведеться купувати нову одяг через місяць. Тому будьте готові як мінімум до 8-12 тижнів праці заради того, щоб побачити результати і виконати обрану вами мета.6.

Час на отдыхЯ також рекомендую завжди прислухатися до свого тіла. Напевно ви знаєте, що важливо отримувати необхідні поживні речовини і висипатися, щоб відновитися. Тому включіть в програму тренувань час на відновлення і відпочинок.

Однак, незважаючи на достатній відпочинок, ви часто можете відчувати втому. Щоб не робити перерву на тиждень після тренування, приспосабливайтесь до потреб свого тіла. Ніколи не знаєш, скільки у тебе сил, поки не візьмеш гантелі в руки.

Ось чому ваш план повинен бути досить гнучким, щоб можна було чергувати вправи у відповідності з вашої поточної фізичною підготовкою. Таким чином, ви зможете виконувати свій режим і в той же час бути повними енергії для подальших тренувань.Всім гарного дня і чудового настрою! Підписуйтесь на канал.
Анонси нових статей дивіться у Телеграм, а ще у нас тепер є чат.

Related posts

Leave a Comment