Батьківство

А мені шкода Сосєдова. А Пугачова молодець все одно.

Сергій Сосєдов вже старий буркотун. Не дуже старий, 53 роки. Він хоче нагадати про себе зайвий раз, прискіпуючись до тієї, з якою, можливо, дружив.

.. Він добре виглядає, незважаючи на вік.

Мені здається, він майже не змінився, такий же худий. Я пам’ятаю його з 90-х, з передачі “Акули пера”. Він був дуже дивним молодим чоловіком, манірним таким, з тоненьким верескливим голосочком, таким і залишився.

«Я не бачу її щасливою! Мені боляче дивитися на сьогоднішню Аллу Пугачову — я бачу там хвору жінку, абсолютно нещасну, розгублену… Ось вона сидить в телеекрані і нерозумно посміхається. Всі ці розповіді і навіть фотографії не є свідченням справжнього щастя», — уклав Сосєдов для журналу Woman Hit. ИсточникАлла Пугачова молодець.

Вона прожила більшу цікаве життя, була і залишається кумиром поколінь. Часто зустрічала думки типу “Я не люблю Пугачову, але коли вона співає “Три щасливих дні..

.”І так усі. Звичайно ж, тепер вже все в минулому.

72 роки. Але що ж ви вже хочете, щоб вона була вічно молодий? Її порівнювали у нас з Елізабет Тейлор. Так само знайома, ну хіба що з поправкою на “залізну завісу” і мовний бар’єр.

Теж кілька шлюбів, теж успішно худла-гладшала. І знову худла. Тепер вже, здається, не пострибаєш по сцені, але навіщо? Людина повинна продовжуватися в своїх дітях.

Крістіна Орбакайте успішна співачка, та ще й актриса. Мені подобається, як вона грає “Любов – морква”. Приголомшливо, так зіграти чоловіка в жіночому обличчі, це щось.

Теж щаслива в дітей, які є онуками Алли Пугачової. І ось вся ця молода різновікова сім’я її любить, не дає нудьгувати, та тут нещасної бути ніколи.Фото з вільного доступу в интернетеФото з вільного доступу в интернетеДа ніколи не повірю.

Що сказав цей Сосєдов? Вона нещасна? Звичайно. Опустити очі і сказати: “Я так самотня” Це і я можу. Роблю висновок, що Сосєдов судить по собі.

Старий, нікому не потрібний. Йому не зрозуміти..

. в силу певних причин. Що стосується хвороб.

В молодості нам здається, так що такого може статися зі мною через десять, двадцять років. Я і зараз відчуваю себе погано, буває, просто потрібно весь час залишатися у формі. Я всього на десять років молодше, але вже відчуваю так звану “програму старіння” на собі.

Але якщо ти захоплений, якщо у тебе є справа, є діти та онуки, розслаблятися ніколи. Та ще коли за тобою стежить вся країна.Їй немає рівних.

були і є співачки, які намагалися зрівнятися з нею, але це все спроби. Намагалися наслідувати, переспівувати її пісні. Але коли вона набуває на п’єдестал, відразу стає ясно, хто є хто.

А говорить вона так само добре, як і співає. Якщо не краще. Просто вона рідко це робить, у неї інше амплуа.

В інтерв’ю у Петросяна сама розповідала, при зустрічах з людьми “…

гаразд, як ти співаєш, ми знаємо, ти поговори.” А як там у Сосєдова? “Нерозумно посміхається”?Я в молодості була схожа на неї. Коли носила таку ж зачіску.

Мій батько називав мене “Моя Пугачова”Так побажаємо їй довгих років, творчих успіхів, може бути, вона напише книгу. І не одну. Якщо знайде час.
Щастя і щастя.Ваша Леонова Лариса

Related posts

Leave a Comment