Технології

Адже Apple випускала власні фотоапарати – показую, як виглядав невизнаний гаджет

Були часи, коли переважна більшість людей використовувало для створення фото аналогові або цифрові камери. У той час, коли цифрова фотографія для широкої публіки тільки зароджувалася, компанія Apple представила власну цифрову камеру під назвою Apple QuickTake. Про цю маловідому камері, зараз і піде мова.

Можна сказати, що коріння камери QuickTake йдуть на 1992 рік, коли Apple почала рішуче говорити про свої плани щодо цифрової камери, яка на той час носила кодове ім’я “Venus”. Рік потому пішли чутки, що компанія Cupertin уклала партнерські відносини з Canon і Chinon з цією метою, а на початку 1994 року Apple представила свою камеру QuickTake 100 на MacWorld в Токіо.Модель була офіційно представлена в червні того ж року.

У той час QuickTake 100 коштувала 749 доларів, а в наступному році продукт був удостоєний нагороди “Product Design Award”. Покупці могли придбати цю камеру у версіях для Mac або Windows, а QuickTake 100 отримав високу оцінку не тільки за дизайн, але і за простоту використання.У камери QuickTake була вбудована спалах, модель могла вмістити 8 фотографій з дозволом 640х480 пікселів або 32 фотографії з роздільною здатністю 320х240 пікселів, в камері була відсутня можливість попереднього перегляду знятих зображень.

У квітні 1995 року Apple представила QuickTake 150 з футляром, кабелем і аксесуарами. Також була вдосконалена технологія стиснення даних, завдяки чому 150-серія могла зберігати 16 високоякісних зображень з роздільною здатністю 640×480 пікселів.У 1996 році користувачі побачили поява QuickTake 200.

Фотокамера дала можливість захоплення зображень з роздільною здатністю 640×480 пікселів, була оснащена 2-мегабайтної картою пам’яті SmartMedia flashRAM”, а також можна було придбати 4-мегабайтную карту від Apple. QuickTake 200 була оснащена 1,8-дюймовим кольоровим РК-екраном для перегляду сфотографованих зображень, а також пропонувала параметри фокусування і управління затвором.Камери QuickTake були відносно успішними і продавалися не погано, але Apple не могла конкурувати з такими гучними брендами, як Kodak, Fujifilm і Canon.

Дані компанії, орієнтовані майже виключно на цю область, незабаром почали завойовувати ринок цифрової фотографії. Тим самим фотокамери від Apple пішли з ринку.Друзі, а ви знали про такому маловідомому гаджеті? Пишіть в коментарях.
Не забудьте поставити лайк, а також підпишіться на канал, буду вам дуже радий.

Related posts

Leave a Comment