Технології

Багаті люди і представники IT-сфери вибирають кнопкові телефони. Чому?

Багатьом людям здається незвичним використання заможними людьми та представниками IT-сфери кнопкових телефонів. Таких випадків багато, представники бізнесу та політики використовують звичайні телефони, з яких можна тільки здійснювати дзвінок або відправляти СМС. З яких причин багаті люди та фахівці IT користуються такими пристроями? Перш за все, в цілях безпеки.

Імунітет старих пристроїв до вірусного ПОhttp://eurasiatourism.org/files/1061/788888888.jpghttp://eurasiatourism.

org/files/1061/788888888.јрдПопулярность старих пристроїв у багатьох заможних користувачів обумовлена тим, що на них не працюють шкідливі програми. На сучасних смартфонах багато опцій і налаштувань, до яких легко можуть дістатися зловмисники, скориставшись конфіденційною інформацією.

У таких пристроїв немає камери і виходу в мережу інтернет. Зловмисники, які орудують в даний час, націлені в основному на сучасні моделі смартфонів, так як основна аудиторія знаходиться в них. Кнопковими моделями телефонів вони не цікавляться.

Відсутність інтернету позбавляє від проблемhttp://24warez.ua/uploads/posts/280813/344117/37.jpghttp://24warez.

ua/uploads/posts/280813/344117/37.јрдПо яких причин представники бізнесу, люди з достатком і політичні діячі користуються такими старими моделями з мінімальним набором опцій? Ці пристрої навіть воліють програмісти, які розбираються в технологіях. Багато хто розуміє, що менші можливості дають і менше ймовірність того, що дані будуть вкрадені.

Це твердження вірно, а володарі пристроїв iPhone і смартфонів нерідко стають жертвами шахраїв, які бажають отримати чужі гроші. Причинами, за яким люди віддають перевагу кнопочним телефони, є:На пристроях немає виходу в інтернет.Телефон використовують тільки для здійснення дзвінків і відправки повідомлень.

Сучасні програми, що дозволяють отримати доступ хакерам, відсутні.Старі моделі не мають виходу в мережу інтернет. Відсутність нових технологічних можливостей робить їх безпечними.

Представники IT-сфери прекрасно це знають і захищають, таким чином, особисті дані.Багато зломи стають можливими завдяки виходу в інтернет і установці додатків. Завантаження відбувається з ресурсів, заражених вірусами.

Маскування додатком таких маніпуляцій не дозволяє відразу розпізнати злом.У порівнянні з дорогими телефонами, кнопкові пристрої не підтримують сучасні функції. З їх допомогою можна злити дані або така можливість мінімальна.
З цієї причини їх використовують бізнесмени, політики і впливові люди.Читайте також:Змінюємо відстань між ярликами на робочому столі WindowsИзменяем пропускну здатність Windows 10Увеличиваем швидкість роботи USB-накопителяЕсли вам сподобалася стаття, поставте лайк, поділіться в соціальних мережах, і не забудьте підписатися на канал, щоб не пропустити нові випуски!

Related posts

Leave a Comment