Тренування

Це справжній син Арнольда Шварценеггера! Є майбутнє в бодібілдингу?

Арнольд Шварценеггер прославлений найрізноманітнішими справами. Крім його величезного впливу на бодібілдинг, він прославився у світі кіно. Спроба зійти на політичну арену була не самою вдалою, зважаючи на кінцевий результат, але він все-таки зумів залишити слід і в цій історії.

Але сьогодні ми поговоримо про його прямому нащадку, і це не Патрік або Крістофер. Вони хороші хлопці, але до спорту відношення практично не мають. Нас більше цікавить позашлюбний син Арнольда від служниці, Джозеф Баена.

Цей персонаж показав себе вельми цікавим спадкоємцем Арні.Джозеф Баена став зіркою після того, як з’ясувалося, чий він дитина. Але ця історія нам не цікава, і в брудній білизні ми копатися, не будемо.

Присвятимо час того, як змінився Джозеф за період свого “відкриття”, так як раніше про нього ніхто не чув. Зараз він досить сильно захоплений тим, що прославило його батька. Він присвячує заняття з тренажерами більшу частину свого часу, попутно старанно копіюю кращі пози свого батька.

Звичайно, такими вражаючими м’язами він поки не має, але певний потенціал у нього є. Як-ніяк генетика багато на що здатна.Однак не зовсім зрозуміло, які цілі переслідує хлопчина.

Був момент, він проводив спільне тренування з іншим популярним атлетом. Ось тільки останній виявився сином відомого Сержіо Оливи, того самого конкурента Арнольда Шварценеггера! Ось так склалася доля, яка практично готова повторити історичні події багаторічної давності. Але звичайно, ні про яке суперництві мови не йшло, Сержіо Олива молодший значно перевершує рівень фізичного розвитку Джозефа Баена.

Нині Джозеф знаходиться в ще більш кращій формі, і можливо незабаром зуміє дійти до батьківських кондицій. Якщо раніше здавалося, що він не здатний на багато що, то дивлячись на кілька свіжих знімків, стає ясно. Сучасна підтримка і правильних підхід до тренінгу, а він йому забезпечений, Джозеф цілком може претендувати на звання “другого Шварценеггера”! Правда, якщо це комусь ще треба.

Related posts

Leave a Comment