Тренування

Чи можна накачати м’язи займаючись тільки на турніках

А чи потрібен абонемент в тренажерний зал, коли є спортивні майданчики?! З настанням літа багато спортсмени починають задавати собі це питання. Можна підтримувати себе в гідній фізичній формі, тренуючись виключно на турніках або такого навантаження буде недостатньо?!Змінити тип навантаження Я, як і багато надивився соцмереж, де “подкаченные” хлопці стверджують, що тренуються виключно на спортивному майданчику. Звичайно я поставився до цього скептично.

Але все ж вирішив провести експеримент. Тим більше я перебуваю на відпочинку від підготовки до змагань з пауерліфтингу. Та й все нове мені цікаво.

Варто зауважити, що я спортсмен підготовлений. Однак силова витривалість це не моє. Я звик працювати в маленькому діапазоні повторень (2-5).

Щоб ускладнити собі завдання, перед основним тренуванням я бігав по кілька кілометрів. Почав з 1 км і дійшов до 6 км. Моя тренування на турніках Для тренування на турніках я вибрав найбільш популярні і ефективні вправи.

Підтягування в сеті з віджиманнями. Віджимання на брусах. Підтягування на низькій перекладині з вису лежачи.

Підтягування зворотним хватом з акцентом на біцепс. Кожну вправу я виконував по 12 повторень. Вся тренування займала 40-50 хвилин.

Така вулична тренування сильно підбадьорила мій фізичний стан. Нова навантаження позитивно позначилася на м’язовому відгук. М’язи “забивалися”.

За обсягами спина стала навіть ширше, ніж від занять з залізом. Ось як підтягування круто працюють! В цілому весь плечовий пояс, спина і грудні добре відгукнулися на навантаження.Як прокачати ногиА ось з тренуванням ніг звичайно ж були деякі питання! Як їх прокачати без обладнання.

Присідати по 1000 раз, як Давидыч чтоли?!Навіть у в’язниці зеки використовують вагу свого співкамерника, як обтяження. Загалом тут 100% потрібні спортивні снаряди. Я спочатку сподівався на свої пробіжки.

Ноги звичайно отримали навантаження, але залізо це не замінить. Який висновок я можу зробити. Підтримувати фізичну форму на турніках однозначно можна.

Можливо навіть набрати кілька кг м’язів при належному раціоні харчування. З прокачуванням верху тіла немає ніяких проблем. Але щоб опрацювати ноги, необхідно прикупити собі штангу або важку гирю.
Скажіть, як ви тренуєтеся цього літа? Ходіть в гойдалку по-старому або змінили місце тренувань на вуличну майданчик?

Related posts

Leave a Comment