Рослинність

Чому кактуси можуть довго жити без води

Коли ви чуєте про пустелях, що ви представлете? Ймовірно, вам представляються посушливі пейзажі й великі ділянки безплідного піску. І звичайно ж є ще один предмет, який ви представляєте. Про що мова? Звичайно ж про Кактуси!В будь-якому фільмі або мультфільмі про пустелю, завжди їсти кактус.

Часто його зображують як високу, зелену, колюча рослина, яка живе в пустелі без води. Однак у світі існує понад 2 тисяч видів кактусів.Кактус Карнегия Гігантська, він же Сагуаро (Saguaro)Кактус Карнегия Гігантська, він же Сагуаро (Saguaro)Деякі кактуси дійсно високі, зелені та колючі, такі, як у фільмах і мультфільмах.

Зазвичай це особливий тип кактусів, званий Карнегия гігантська або Сагуаро (Saguaro). Але більша частина кактусів значно менше і бувають різних форм і кольорів.Кактуси родом з Америки, їх можна зустріти по всій території Південної Америки, і навіть в Північній Америці, аж до Канади.

Зазвичай вони живуть у відносно посушливих районах. Багато кактуси відмінно себе почувають у надзвичайно сухих районах, таких, як пустеля Атакама – одне з найсухіших місць на землі.Кактуси бувають самих різних формКактусы бувають самих різних формКактусы бувають самих різних формКактусы бувають самих різних формТак у чому ж секрет кактусовКак і всім живим істотам, кактусам для існування необхідна вода.

Однак, враховуючи ту місцевість, де вони живуть, води їм часто не вистачає. Щоб компенсувати це, кактуси розвинули особливі здібності, які дозволяють їм запасти і тривалий час зберігати ту воду, яку вони отримують.Гострі колючки кактуса, насправді – модифіковані листя.

Колючки захищають кактус від тварин, які харчуються рослинами, а також допомагають зменшити втрати води, обмежуючи випаровування вологи кактуса.Більшість кактусів мають широку, але неглибоку кореневу систему, яка дозволяє вбирати будь-які випадають опади. Адаптоване тіло кактуса дозволяє кактусу накопичувати і запасати воду на дуже довгий час, оскільки в пустелях, які є для кактусів будинком, опади бувають вкрай рідко.
Наприклад, дорослий кактус Карнегия, може ввібрати і зберегти до тонни води під час хорошого зливи! Багато людей, які подорожують по пустелях, знають, що в надзвичайній ситуації можна розкрити кактус, щоб знайти рятівну рідина.Кактус Карнегия Гігантська на тлі Чумацького путиКактус Карнегия Гігантська на тлі Чумацького путиПодписывайтесь на канал, щоб не пропустити нові публікації!

Related posts

Leave a Comment