Рослинність

Чому завмирають і сохнуть квітконоси орхідей

Кожен раз при вигляді зростаючого квітконоса, ми чекаємо пишного і тривалого цвітіння, а не ось це ось все…

Цього підлітка Blue Star я отримала пару місяців тому. Пересадила його в трохи більший горщик, вспушив мох. Йому настільки сподобалося, що буквально через пару тижнів він випустив квітконіс.

На початку червня. Це не особливо порадувало, так як літні цвітіння я не люблю, але переконатися у відповідності сорту і подивитися очі в очі новенькому, звичайно, хотілося Квітконіс зростав дуже повільно і, врешті-решт, передумав розвиватися і вирішив усохнути. Це було дуже несподівано, але зрозуміти і пробачити бідна рослина можна.

У таку спеку добре б вижити, а цвітіння почекає. Я полила орхідею вітамінним комплексом і через кілька днів помітила новий квітконіс. Здивував, так здивував Він зростає значно швидше від попереднього, дуже сподіваюся, що не засохне, як первыйЗасохший, звичайно, довелося відрізати.

Так виглядає завмерлий квітконіс, який з’явився майже рік тому.Він з’явився одночасно з тим, що праворуч, але так і не выросОн з’явився одночасно з тим, що праворуч, але так і не выросТаких у мене кілька, їх орхідеї випустили ще минулої осені, але, так як зима була дуже похмура, а про додатковому освітленні я заздалегідь не подумала (в наступний раз буду розумніший ), вони просто зупинилися в рості. Кожна з орхідей з завмерлими квітконосами, спочатку випускала два, з яких тільки один нормально процвел.

Сансет Лав, Сого Юкидан, Кам’яна РозаСансет Лав, Сого Юкидан, Кам’яна РозаДля Сансет Лав і Кам’яної Троянди це не перше цвітіння. Це дорослі, сильні рослини. Єдине виключення – Сого Юкидан.

Він випустив два квітконоса, хоча це перше його цвітіння. Один зупинився в рості, а другий зацвів трьома квіточками. Малувато, але дуже красивоСого Юкидан на тлі якогось красивого біляша.

Фото робила не для широкої публіки, але тут найкраще видно всі три квіточки ЮкиданаСого Юкидан на тлі якогось красивого біляша. Фото робила не для широкої публіки, але тут найкраще видно всі три квіточки ЮкиданаВообще, квітконоси на початку росту, дуже чутливі до різких змін у догляді: сильний перепад температур, недолік світла, неправильний полив, велика доза добрив – все це може негативно позначитися на розвитку і зростанні квітконосу. У гіршому разі, він зупиниться в рості, у кращому – зацвіте двома квіточками, як моя парфумерна фабрика у літньому цвітінні.

Навіть колір відрізняється Навіть колір відрізняється Рівно дві квіточки і один недорозвинутий бутон. І це на тридцяти сантиметровому квітконосі. Все-таки, літня спека дуже сильно впливає на бутонизацию орхідей До роспускаДо роспускаЯ не знаю, чи прокинуться ці завмерлі квітконоси – шансів дуже мало.
Швидше за все, немає, але надія вмирає останньою Буду рада бачити вас на моєму каналі, де ви знайдете багато корисної інформації по догляду за орхідеями. Не соромтеся ставити запитання, робити репости, підписуватися і ставити лайки. Зворотний зв’язок допомагає розвиватися в правильному напрямку)) По темі:Готуємо орхідеї до нового цветениюКак і чим удобрювати квітучі орхидеиДолгоцветущие воскові орхидеиКак продовжити цвітіння орхідеї в домашніх умовах

Related posts

Leave a Comment