Рослинність

Цвітіння домашніх кактусів – всі секрети

Квітучий кактус зачаровує своєю неповторністю і красою. На жаль, квітучі домашні кактуси дають вкрай рідко і тільки в тих випадках, коли за ними організовано особливий догляд. Але знання основних правил роботи з сільськогосподарською технікою може бути процесом прискорення.

Стимулювати цвітіння кактусів в домашніх умовах можна як за допомогою спеціальних методик, так і з застосуванням хімічних біостимуляторів і мінеральних добрив.Про те, як змусити цвісти кактус в домашніх умовах за допомогою організації правильного догляду, всі секрети цього процесу ви зможете дізнатися в цій статті. Якщо застосувати ці знання на практиці, то виступ стане квітучим садом.

Побачити на фото квітучі кактуси – це краса і варто потрудитися, щоб організувати правильний догляд за рослинами в домашніх умовах:Чому не цвіте кактус домаВсе початківці квітникарі кактуси скаржилися, що хоч кактуси у них добре ростуть, але майже не цвітуть. Тому нижче ми коротко розглянемо деякі аспекти, які можуть мати відношення до цвітіння або відсутності цвітіння кактусів. Якщо ви хочете дізнатися, чому кактус не цвіте у домашніх умовах, прочитайте статтю нижче.

Деякі кактуси навіть на своїй батьківщині цвітуть тільки до старості і стають дуже великими рослинами. Це стосується в першу чергу дуже впливає кактуса. Насіння стовпчастих кактусів доступні в пакетах з сумішшю насіння кактусів, так як вони дуже легко проростають, і, розвиваючись з них, молоді рослини відрізняються відносно швидким ростом.

Однак чекати квітів у цих кактусів в приміщенні культури не варто.Деякі кактуси хоч і цвітуть, досягаючи цих розмірів, що цілком можливо в кімнатних умовах, але для цвітіння потрібно багато світла і тепла. Так, деякі відпочиваючі привозять з Середземного моря представники стебел акліматизованих і диких опунцій, і, можливо, з цих живців вони вирощують привабливі рослини.

Однак появи квіток від таких рослин можна очікувати тільки при особливо сприятливих умовах. Те ж саме потрібно зробити з трихоцереусом; тому діти Trichocereus schickendantzii постійно переходять від одного любителя кактусів до іншого і ростуть в колекціях цілих локонів (групи). Однак вони цвітуть тільки на відносно великих рослини з добре збалансованим харчуванням і дуже хорошими умовами вирощування.

Коли і як часто цвіте кактус в домашніх условияхЧастота цвітіння кактуса в домашніх умовах залежить не тільки від обраного сорту культури, але і від організації правильного догляду за сукулентами. Це час, коли кактус в домашніх умовах цвіте, потрібно економити, а від нього вести відлік до наступного періоду новачків. Таким чином, можна скласти календар цвітіння домашніх сукулентів.

Підходить для кімнатних культур кактусів і здатний цвісти тільки по досягненні визначеного віку та певного розміру. В цьому відношенні існують суттєві відмінності між різними родами і формою w. Деякі зацвітають на другий рік після посадки, багато мамміллярії, нотокактуси, передні, гимнокаликс – на третій або четвертий, але все ж деякі феррокактусы і трихоцереусы цвітуть вперше тільки через 10-15 років після посадки.

Які кактуси цвітуть в домашніх условияхКак та інші рослини, у кактусів серед представників одного виду також є як хороші, так і погані квітучі екземпляри. Редкоцветущие примірники часто утворюють бічні пагони, звані «дітками», які з радістю передаються від одного любителя кактусів до іншого. В результаті розмножуються саме погано квітучі рослини.

Це стосується, наприклад, деяких видів і різновидів ехінопсісов. Які кактуси цвітуть в домашніх умовах, потрібно знати заздалегідь, щоб вибрати види в магазині.Більшість пропонованих квіткових господарств і квіткових магазинів кактусів легко і рясно цвітуть і при кімнатній культурі.

В якості прикладу можна назвати родові кактуси Marnmillaria, Notocactus, Echinopsis або ebutia. Якщо вони самі добре і сильно квітучі кактуси вперто не цвітуть, в більшості випадків є помилки в області культури. Найчастіше це недотримання необхідного для рослин періоду спокою.

Майже всі кактуси відкладають квіткові бруньки тільки тоді, коли взимку вони значно прохолодніше і повністю або майже повністю висихають. Навесні квітучі види і сорти з цього періоду спокою необхідно витримати, поки бутони не стануть чітко видимими. Якщо почати поливати кактуси раніше терміну, рослини занадто рано почнуть рости вегетативно і бутони перестають рости.

Як доглядати за кактусами, щоб вони зацвелиПеред тим, як доглядати за кактусами, щоб вони зацвіли, потрібно знати, що в період зростання кактус слід досить поливати і підгодовувати добрива. Кактуси, що ростуть у субстраті, майже не містить поживних речовин, такому як пісок або гравій, і які майже не поливають або удобрюють, не можуть цвісти. Крім того, важливий тип використовуваного добрива.

Підживлення добривом з дуже високим відсотком азоту стимулює вегетативний ріст, і рослина в цьому випадку гірше цвіте.У деяких кактусів, які квітнуть ранньою весною (наприклад, у деяких мамміллярій, ребут або эхиноцереусов) з’являється багато бутонів, тільки якщо взимку вони знаходяться на світлому місці. Але взяти за ці кактуси, з одного боку, прохолоду, а з іншого – більш світле місце для зимівлі, не завжди просто.

Підходящим місцем для них може стати яскраве прохолодне вікно з сходовою кліткою.У багатьох кактусів закладка квіткових бутонів відбувається із збільшенням тривалості дня. Однак у деяких видів, наприклад, як neoporteria, Marnmillaria plumosa, різні ріпсаліс або добре відомий з усіх «різдвяних» кактусів, прищі з’являються при скороченні тривалості світлового дня.

Після закладки бутони для кактусів повинні по можливості не змінювати свого положення щодо світла. Таким чином, «різдвяні» і «великодні» кактуси після зміни напрямку світла мають тенденцію опускати бутони.Перш ніж доглядати за кактусом, щоб він зацвів, потрібно розуміти, що при вирощуванні цієї рослини на підвіконні слід зазначити спрямоване на світлу сторону, помістивши в горщик смужку олівця.

Related posts

Leave a Comment