Догляд

Даремно тільки витрачалася на дорогі: білоруська пудра, яка вигладжує нерівну шкіру і зморшки (якщо немає грошей на Givenchy)

Здрастуйте, шановні читачі мого каналу. Сьогодні хочу вам розповісти про пудрі, з якою я познайомилася приблизно 3 місяці тому.Ті хто читає мене постійно, знають, що я дуже люблю розсипчасту пудру від Givenchy Prisme Libre (я навіть писала про цю пудрі 2 статті).

І подобається мені ця пудра за природний фініш, шкіра просто якось візуально вигладжується, набуває легке сяйво (як ніби шкіра як би злегка натягнута). І от в пошуках більш бюджетного варіанту тієї пудри я і знайшла її..

. Знайомтеся, пудра від Relouis Alta Moda:Пудра випускається в 3 відтінках, на фото найсвітліша – відтінок 01Пудра випускається в 3 відтінках, на фото найсвітліша – відтінок 01Важно: відразу хочу сказати – ця пудра ідеальна для вікової шкіри (вона не підкреслює зморшки як багато пудри, не сушить шкіру, практично непомітна на обличчі).Знаю, що багато жінок не користуються тональними кремами, вважаючи за краще тонувати шкіру тільки пудрою.

Однак якщо потрібно перекрити явні кольорові дефекти шкіри, то я все-таки рекомендую використовувати тональні креми. Пудра сама по собі не призначена для цього – вона потрібна лише для ЛЕГКОГО згладжування тони і закріплення макіяжу.Пудра ж Alta Moda призначена для закріплення макіяжу і візуального розгладження шкіри, додання їй природного сяйва.

Я не люблю глухого матування, коли шкіра матова-матова, і лише хайлайтером підсвічені певні зони. Набагато природніша виглядає той макіяж, коли вся шкіра має легке сяйво, а матуюча пудра, нанесена тільки на Т-зону. І ось при такому макіяжі вже можна додати трішки більше сяйва хайлайтером в певні зони.

Пудра має відтінок – непрозора, але на шкірі практично незаметнаПудра має відтінок – непрозора, але на шкірі практично незаметнаТеперь трохи про пудрі – вона дрібного помелу, на дотик шовкова (по тактильним відчуттям не відрізняється від Prisme Libre). Обидві пудри дають ефект і не відрізняються стійкістю. Але пудра від Givenchy коштує в районі 3000 рублів, а пудра від Relouis – близько 300.

Я ставлю цю пудру найчастіше на тональний крем, щоб закріпити його. Ефект дуже подобається. Але для публікації зробила фото, де пудра, нанесена соло:Так пудра виглядає, якщо нанести її соло (затонировала тільки родимку тональником)Так пудра виглядає, якщо нанести її соло (затонировала тільки родимку тональником)Ефект: згладжені пори, є легке натуральне сяйво.

Приблизно 5 годин на жирній шкірі нічого виправляти не треба. А якщо шкіра нормальна або суха, то і цілі день можна проходити, не заглядаючи в дзеркало.СмиКорина.

Related posts

Leave a Comment