Тренування

FIA не очікує, що гонки покращаться відразу з машинами Ф1 2022 року

FIA попередила, що гонки не покращаться відразу після появи в 2022 році абсолютно нової машини Формули-1.Напередодні Гран-прі Великобританії в ці вихідні Ф1 представила свій перший повнорозмірний макет машини наступного покоління, яка буде використана в наступному сезоні з метою підвищення якості гонок і забезпечення більш тісних гонок.Але виступаючи на спеціальному заході в Сільверстоуні, Ніколас Томбасіс, глава FIA з технічних питань, пов’язаних з одномісними машинами, закликав з обережністю очікувати негайних результатів.

«Ми очікуємо побачити більш близькі гонки», — сказав Томбасіс. «Може бути, не в першій гонці, тому що, можливо, хтось зрозуміє нові правила правильно, а хтось помилиться, але дуже скоро ми очікуємо побачити більш високий рівень конкуренції між машинами і пілотами, які зможуть більш тісно слідувати друг за іншому. Це не відбудеться відразу.

Очевидно, ми будемо вивчати, які рішення пропонують команди, і будемо продовжувати працювати над їх поліпшенням. Але ми віримо, що з часом гонка значно покращиться».Технічний керівник Ф1 Пет Сімондс заявив, що рівень детальної симуляції, який знадобився для розробки машини 2022 року, еквівалентний 471 році обчислень.

«Ми почали свій шлях у 2017 році, тому ми витратили більше часу на цю машину, чому, я думаю, на будь-яку іншу, створену в Ф1, з точки зору узгодження деяких правил», — сказав Сімондс. «Зазвичай в команді аеродинаміка розвивається за трьома напрямками — вона розробляється з використанням обчислювальної гідродинаміки, виконується з використанням реальної аеродинамічної труби і виконується з використанням самої машини.У нас не було доступу до останнього, тому ми дійсно зосередилися на нашій обчислювальної гідродинаміки та підкріпили це деякими тестами в аеродинамічній трубі.

Але наш CFD був набагато складніше, ніж у команд, і ми змогли зробити це завдяки нашим партнерам з «Amazon AWS», які дозволили нам запускати ці дуже складні моделювання.Щоб дати вам уявлення про те, наскільки великі ці об’єкти, наш проект CFD використовує понад 1150 комп’ютерних ядер, і у нас є 550 мільйонів точок даних для кожної моделі, яку ми запускаємо. З тих пір як ми почали, ми провели 7500 симуляцій, так що це близько 16 з половиною мільйонів основних годин обчислень.

Тепер, щоб помістити це в контекст, якщо ви зробили це на досить складному чотирьохядерному ноутбуці, вам знадобиться 471 рік, щоб зробити те, що ми зробили при розробці цієї машини.Ми також отримали величезну кількість даних, близько петабайт даних. І якщо розглядати це в контексті, це еквівалентно 10 мільйонам картотечних шаф з чотирма ящиками, заповненим папером, і всі вони написані на або близько однієї третини з 10 мільярдів зображень, які зараз є на Facebook».
Більше новин на Queen of Motorsport

Related posts

Leave a Comment