Батьківство

Історія маленької дівчинки. Тато герой, а мама …

Розповідь дівчинки.Маленька девочкаМаленькая девочкаЖила була звичайна сім’я.Мати працювала на складній роботі, і схоже, що робила це лише для вигляду.

Батько працював вдень на основній роботі, а вечорами біг на другу роботу. Вдома раніше 9 вечора не з’являвся. Плюс на вихідні брав підробітку, щоб заробити і відкласти зайву копієчку.

Копієчка не буває лишнейКопеечка не буває лишнейМладшему братові було всього 7 років. Незважаючи на те, що мати часто була вдома, вона не займалася, не старшою донькою, ні братом.Вдень до них приходили бабусі й тьоті.

А вночі про них дбав тато. Він дуже втомлювався після робочого дня, і приходив додому, ледве волочачи ноги. Але побачивши своїх дітей, які в ньому знаходилися сили для того, щоб пограти або прочитати книжку перед сном.

Казка на ночьСказка на ночьПапа завжди був і залишався для дівчинки героєм. І хоча з ним вона могла побути удвох не стільки часу, як хотілося б, вона дуже цінувала цей час. Батько заспокоював, підтримував, давав пораду у важку хвилину.

Загалом, дівчинка дуже любила свого батька. Папа геройПапа геройЧего не могла сказати про матір..

.Мамі ні хто не потрібен був, і любила вона, мабуть, тільки себе. Їй важливіше було як вона виглядає, шопінг, або зустрічі з подругами.

Щастя в шопингеСчастье в шопингеОна могла тижнями не забиратися будинку, не могла приготувати поїсти…

Вона про це не замислювалася.Крім усього іншого, у неї був дуже складний характер.Все дитинство і юнацтво, дівчинка чула неприємні слова на свою адресу.

Якщо сісти і згадувати про неї, поганих спогадів виявиться більше, ніж хороших. Мама любила маніпулювати дівчинкою і брехати. Так було до тих пір, поки дівчинка не виросла і її маніпуляції перестали діяти.

Тоді вона переключалася на молодшого брата.Коли дівчинка виросла, і почала виходити з друзями на вулицю вечорами, вона могла “поливати” її “брудом” або накричати при друзях.Звичайне явище для мамыОбычное явище для мами образа дівчинки зростала і зростала з кожним роком.

..Як підсумок – навіть подорослішавши дочка, не змогла знайти спільну мову зі своєю матір’ю.

Але вона навчилася фільтрувати її слова, і розуміти, що щось гидке йдеться не про неї, а з-за злості. Але навіть розуміння цього не може розтопити образу тієї маленької дівчинки.Пройшли роки, дівчинка давно вже обзавелася своєю сім’єю і поїхала з батьківського дому.
Мати постаріла, наче заспокоїлась, просить вибачення за зіпсоване дитинство. Але дочка, не може пробачити і приїжджає в батьківський будинок тільки заради батька.Минуле не вернутьПрошлое не вернутьКак вважаєте чи потрібно пробачити мати? залиште свій коментар

Related posts

Leave a Comment