Рослинність

Кілька років висаджувала рябчики, але тільки два останніх роки вони почали цвісти. Тепер знаю, як правильно садити, щоб цвіли

Кілька років моїх безуспішних спроб побачити цвітіння сонячних перевернутих дзвіночків на своїй дачній клумбі все ж таки увінчалися успіхом. Я просто закохалася в цвітіння рябчиків, так воно нетривалий, але це не зменшує яскравої краси чудових рослин. Поділюся своїм рецептом успіху», повторивши який легко отримати чудове цвітіння цих дивовижних квітів.

Красень імператорський, тепер цвіте одним з перших на початку сезонаКрасавец імператорський, тепер цвіте одним з перших на початку сезонаРябчики вирощують з цибулин. А осінь якраз найпрекрасніший час для посадки багатьох цибулинних культур. За тривалий період холодів цибулинки набираються сил, а в новий сезон радують здоровим ростом і цвітінням.

Важливо дотримуватися терміни посадки, адже якщо висадити рябчики занадто пізно, вони можуть не пережити морози. Та й рання посадка теж згубна для них – квітка піде в зростання, і в холоди цибулина загине.Конкретні строки посадки рябчиків залежать від клімату в регіоні.

Якщо ви проживаєте в середній смузі Росії, то висаджувати цибулини можна з середини вересня і до кінця місяця. У північних регіонах посадку краще перенести на початок вересня. На півдні країни строки можуть продовжуватися і до середини жовтня.

Цибулини я висаджую за місяць до перших серйозних заморозків. Зазвичай викопую лунки шириною 40 см. А ось глибину розраховую.

Зверніть увагу! Глибина лунки залежить від розміру цибулини. Щоб правильно розрахувати, потрібно помножити довжину цибулини на 3. Отримане число і буде глибиною лунки в сантиметрах.

Цвітіння рябчиків не більше 20 днів, але їх краса варта того!Цвітіння рябчиків не більше 20 днів, але їх краса варта того!Саме неправильна глибина була причиною, чому у мене кілька років не цвіли рябчики. Навесні давали хороші листя, але цвітіння не було. Я думала, що справа в цибулинах.

Тому я запитала жінки з ринку, у якій купувала черговий посадковий матеріал, як правильно їх садити. Як виявилося, я недостатньо заглубляла цибулини при посадці.Так само жінка порадила присипати лунку невеликим шаром піску, роблячи подушку.

Тепер я дотримуюсь цієї поради. У центр розміщую цибулинку денцем вниз. Потім знову невеликий шар піску, а потім засинаю лунку землею.

Відстань між лунками залишаю трохи більше 20 див Відразу після посадки проводжу полив.Важливо! Щоб під цибулиною не застоювалася вода, і вона не почала гнити, при посадці покладіть її трохи на бік.

Секрет хорошого зростання багато в чому залежить від місця на ділянці, де ростуть фритиляріі. За весь час, що я саджу ці квіти, помітила, що рослина чахне на ділянці, де застоюється вода – гниють цибулини і не любить протяги.Так само жінка з ринку, у якій я консультувалася, сказала, що фритиллярия дає більш яскраве цвітіння в півтіні, а не під прямими сонячними променями.

Важливо не забути підгодувати рослина перед цвітінням мінеральним добривом.Важливо не забути підгодувати рослина перед цвітінням мінеральним добривом.Зверніть увагу! Своїм запахом рябчики відлякують кротів і землерийок, тому я саджу їх на клумбу прямо вздовж теплиці.

Зазвичай готую грунт приблизно за місяць до посадки. Просто перекопую очищений від бур’янів ділянку з внесенням добрив. Використовую перегній (1 відро на квадратний метр), золу (300 г на квадратний метр) і суперфосфат (30 г на квадратний метр).

Якщо на вашій ділянці важкий глинистий грунт раджу додати ще й пісок (відро на квадрат землі). Перед зимівлею я мульчую грунт будь-якої органічної мульчею.Вважаю, що відхід після посадки рябчиків не потрібно.
Як говориться – посадив і забув. Головне, добре полити. А вам подобаються рябчики? Вже посадили їх цієї осінь? Буду вдячна за будь відгук!

Related posts

Leave a Comment