Дієта

Користь сиру для спортсменів і для росту м’язів

Говорячи про сирі, завжди приходить на розум відразу ж здоров’я, сила і спорт. Кожен хто хоч раз читав про те, які продукти потрібно їсти при наборі маси бачив, що радять сир, мовляв, у ньому багато білка, вуглеводів і мало жирів. Але чому ж сир так впливає на ріст м’язів, і чи впливає він взагалі?Корисність творогаНачнем з того, що всі ми звикли їсти сир ще з дитинства, адже він багатий кальцієм, так само в сирі на 100 грам міститься до 20 грам білка.

Сир на відміну від різних м’ясних продуктів засвоюється быстрееСостоит з швидких і повільних білків, з їх допомогою відбувається швидке зростання м’язів Як я і говорив, сир багатий кальцієм, але так само він багатий і іншими вітамінами: С, А, Ст. Сир здатний наситити будь-кого на довгий времяПищевая цінність Поговорили про корисні властивості, тепер можна поговорити про співвідношення білків, вуглеводів і жирів. Але для початку розберемося який сир буває по жирності:Знежирений 0.

1 % Нежирний < 8 %Напівжирний 9 – 10 %Жирний 18 – 20%Від того скільки відсотків становить жирність сиру залежить харчова цінність продукту:Знежирений сир:Білки – 17 гЖиры – 0,1 гУглеводы – 1,9 гЭнергетическая цінність (на 100 г) – 80 ккалНежирный сир:Білки – 16,5 гЖиры – 5 гУглеводы – 2 гЭнергетическая цінність (на 100 г) – 125 ккалПолужирный сир:Білки – 16 гЖиры – 9 гУглеводы – 2,4 гЭнергетическая цінність (на 100 г) – 160 ккалЖирный сир:Білки – 15 гЖиры – 20 гУглеводы – 3 гЭнергетическая цінність (на 100 г) – 200 ккалИз перерахованого вище можна зробити висновок, що сир, володіє найменшою жирністю має білка більше, ніж сир, володіє підвищеною жирностьюКогда варто їсти творогНе для кого не секрет, що м’язи ростуть вночі, коли ми спимо. Вдень організму необхідно отримувати їжу з підвищеним білком, необхідно їсти кожні три години. Але вночі, як і вдень організму необхідно отримувати білок, як раз таки з’їдаючи порцію сиру, вашому організму вистачить запасу білка на відновлення і зростання м’язів, всі бо, що б сир засвоївся необхідно чекати 3 години, що добре підходить на ніч)З чим є творогНо погодьтеся, якщо є сухий сир кожен день, це швидко набридне і набридне.
Для цього ви можете додавати різні інші продукти:Додайте знежирений кефір, сир вже буде не сухою і це додасть смак і додаткові белкиМожете додати різні фрукти або ягоди: банан, полуниця, чорниця, груша – це додасть солодкість і зменшить сухість творогаТак можете додати замінник цукру для солодощі#сир #здоров’я #пп #правильне харчування #набір маси #схуднення #тренування

Related posts

Leave a Comment