Квіти

Лобелія буде пишно цвісти все літо, якщо дотримуватися всього три правила

Лобелія прикрасить пишним цвітінням кашпо, вазони, клумби в саду до заморозків. Мені подобається поєднувати лобелію з іншими яскравими однорічниками – петунією, геліотропом, пеларгонії (фото можна подивитися тут).Квіткові композиції з лобелією виходять пишні, ажурні.

Лобелія буває з різним забарвленням квіток і можна підбирати квіти тон в тон або робити контрастні колірні поєднання.Лобелію можна вирощувати, висадивши в одне кашпо один кущик лобелії і вона розростеться в пишний кулю і зацвіте так рясно, що буде схожа на квітуче хмара.Щоб лобелія пишно цвіла і розросталася потрібно дотримуватись всього три правила вирощування цієї квітки:1.

Лобелія любить сонце. Якщо кашпо з лобелією буде знаходиться в тіні більшу частину дня, то цвітіння буде не настільки багато, як у рослин на відкритому сонячному ділянці. У тіні найімовірніше ви отримаєте зелений кущик лобелії з поодинокими квітками.

2. Полив і земля. Ці два фактори при вирощуванні лобелії взаємопов’язані.

Лобелія потребує регулярних поливів, щоб земля в кашпо була завжди трохи вологою. Важливо не давати грунту надовго пересихати, інакше квітки можуть швидко згорнутися і засохнути. При недостатньому поливі лобелія погано росте, не розвивається в об’ємний пишний куля.

У теж час лобелія любить пухкий грунт, у якому не буде застоюватися вода, він не повинен ущільнюватися з-за частих поливів, залишатися пухкий і повітропроникним. Ідеальний варіант для посадки лобелії використовувати якісний торф’яної субстрат. Можна для вирощування лобелії суміш скласти самостійно, змішати верховий торф, вермикуліт або перліт і садову землю.

У лобелії є чудова особливість, її пагони при розростанні в широчінь, вилягають по поверхні землі і якщо грунт залишається трохи вологим, то молоді гілочки лобелії легко вкорінюються. Тому для вирощування лобелії добре підходять широкі, а не глибокі горщики і не забувайте їх поливати особливо в спекотні сонячні дні.3.

Харчування. Лобелію краще садити в бідний грунт без додавання перегною або іншої органіки багатою азотом. Наша мета отримати рясне цвітіння, а не об’ємний зелений куля, тому і харчування квітам ми повинні давати відповідне.

Удобрювати лобелію потрібно кожні 7-10 днів. Можна придбати будь-розчинне добриво для квітів і давати його з поливом, розводячи по інструкції.В іншому з лобелією не буває проблем.
Якщо не допускати грубих помилок при посадці і догляду за цією квіткою, то цвісти лобелія буде рясно і радувати яскравими фарбами до самих заморозків.

Related posts

Leave a Comment