Родина

Мама, я прошу, відпусти

Валентина Михайлівна давно розійшлась з чоловіком і одна виховувала синів. Хлопці росли слухняними, працьовитими і що радувало маму турботливими. Особливо молодший Олежка, він не відходив від мами не на крок.

Старший Михайло був більш впертим і самостійним. Як і належить він першим одружився. Мати не схвалила його вибір і з невісткою спілкувалася мало.

Михайло влаштувався працювати в ДАІ, став на чергу для отримання житла. Дружина Ірина наполягала жити окремо від свекрухи. Михайло теж хотів створити своє сімейне гніздо, де буде затишно і тепло.

Олежек, так ласкаво називала його мама, не дуже то хотів покидати затишну мамину квартиру. Але ось одного разу на новій роботі, він зустрів ту, яка затьмарила все. Він вирішив зробити Мілі пропозицію.

Вона погодилася, Олег був добрим, приємним і не погано заробляв. Мама знову не схвалила вибір, вже молодшого сина. Але з допомогою старшого брата він відстояв свою думку.

Прогриміли фан-фари, почалася сімейне життя під одним дахом з мамою. Що тільки молода невістка не зробить, все не так, все не правильно. В один з вечорів Міла повідомила Олегу, що він буде батьком.

Його щастю не було меж, адже йому вже тридцять п’ять. Валентина Михайлівна зробила вигляд що її ця новина не зацікавила. У Міли народилася донька.

Свекруха не хотіла проявляти увагу до онуки і всіляко переконувала свого Олежику, що це не його половина. Вона домоглася свого. Олег з Милою розійшлися.

Минуло 15 років, за цей час Олег намагався три рази одружитися. Але кожен раз мама не схвалювала його другу половинку. На шістнадцятиріччя, своєї першої і єдиної дочки, Олег прийшов з величезним пакетом подарунків.

Цілий вечір вони провели втрьох. Міла не виходила заміж, ростила доньку одна тому що як і раніше любила Олега. Він повернувся пізно вночі додому до мами, коли годинник показував пів другого, такого з ним не траплялося.
Стоячи на порозі сказав-“я прошу тебе, мамо, відпусти.

Related posts

Leave a Comment