Догляд

Маска для волосся, яку купую тільки у великому обсязі: раніше розпустити волосся боялася, зараз пишаюся ними (до і після)

Здрастуйте, шановні читачі мого каналу. Сьогодні хочу вам розповісти про масці, з якою я не розлучаюся вже дуже довго. І купую її тільки у великому обсязі, так як це вигідніше.

А результат ви побачите в кінці статті (я покажу, яке волосся у мене були ще 1,5 роки тому і зараз).Важливо: у кого не було блонда, той навряд чи зрозуміє, наскільки важко тримати довжину в пристойному стані.Відразу хочу сказати, що мій відхід не тільки ця маска, але й інші засоби (несмывашки для кінчиків, масла, кондиціонери, ущільнювачі, також я використовую тривалий час сироватку від випадіння волосся).

Однак якщо інші засоби я використовую час від часу, то цю маску практично після кожного миття волосся.Отже, мова про тонізуючої масці Ollin Full Force з екстрактом пурпурного женьшеню:Об’єм 650 мл, однак цю маску можна купити і в обсязі 250 млОбъем 650 мл, однак цю маску можна купити і в обсязі 250 млВообще, ця маска є тонізуючої — від випадіння волосся, проте особисто я користувалася нею під час активної “линьки”, але мені вона не допомагала. А от на зовнішньому вигляді волосся маска позначилася значно.

Я не буду розписувати про те, завдяки чому маска допомагає від випадання волосся, так як вона мені не допомогла в цьому плані. Розповім трохи про інше. Отже, у складі маски є гідролізований кератин.

Щоб було зрозуміло, поясню просто, як він працює.Кератин має великі молекули, а завдяки гідролізу він розщеплюється. Розщеплений кератин здатний проникати під кутикулу волосся, заповнювати всі ушкодження + обволікати кожен волосся зверху.

В результаті волосся виглядають більш здоровими, а при систематичному застосуванні засобів з гидролизированным кератином зменшується ламкість, сухість.У перші дні, коли я тільки почала користуватися цією маскою, я помітила тільки те, що волосся краще розчісується. Так як волосся я обесцвечиваю, то вони у мене дуже ламке і сухе, і довжина на 5 см нижче плечей для мене була максимальною — далі волосся просто були марні, так і кінці виглядали рваними (і це за умови, що масками я користувалася, але брала всякі, які траплялися).

Ця маска начебто звичайна, приємно пахне, в міру густа:На мої волосся зараз йде приблизно 2-3 столові ложки маськіна мої волосся зараз йде приблизно 2-3 столові ложки маскиЯ наношу її після миття на вологе волосся (на корені не наношу, березі обсяг), не економлю, після чого розчісую волосся, залишаю всього на 5 хвилин (якщо є час, наприклад, вихідний, то зверху одягаю шапочку і ходжу так довше). Змиваю прохолодною водою!Все, такого простого але систематичного методу вистачило, щоб волосся приблизно через 1,5 року виглядали так (перелистните фото, щоб побачити, які “волосся” павутинки були раніше): “Мої волосся сейчасМои волосся сейчасБуду рада, якщо стаття була для вас корисною.СмиКорина.

Related posts

Leave a Comment