Родина

Мій чоловік допомагає мені з будинком і дітьми, але його мама проти. Поясню, що свекруха вважає самим обурливим

Вибудувати гармонійні відносини досить непросто, адже сім’я — це не тільки коханий чоловік і бажані діти. Це ще й близькі родичі старшого покоління, чиї погляди на спільне життя можуть не просто дивувати, але обескураживать. В таких ситуаціях я деколи гублюся, так як складно залишатися собою і в той же час не образити родича.

Одного разу свекруха заявила, що вона дуже незадоволена тим, що її син дуже багато допомагає мені з трьома дітьми: сидить з ними, підтримує з прибиранням і приготуванням їжі.https://www.instagram.

com/p/CSsEGLiKOER/https://www.instagram.com/p/CSsEGLiKOER/На думку матері, він заробляє гроші, тому вдома зобов’язаний відпочивати.

Причому я повинна забезпечувати максимальні умови для цього комфортного проведення часу. Йти з дому з дітьми по вихідних, щоб чоловік спокійно виспався, не давати малюкам шуміти, не зайвий раз звертатися до чоловіка з розмовами, не заважати йому гуляти з друзями і пр. Напевно, їй здається, що її сина безжально експлуатують, але це не так.

Природно, я даю можливість відпочити чоловіка після роботи. Не «пиляю» і не змушую його робити за мене всі справи по дому.Але вважаю абсолютно нормальним, якщо він пограє з дітьми на вулиці, поки я, наприклад, готую вечерю і мию посуд.

Або вранці, виходячи на роботу, чоловік захопить викинути сміття. А повертаючись додому, зайде в магазин.Але ось на думку свекрухи, сидіти з дітьми, гратися з ними — взагалі не чоловіча роль.

Це обов’язок винятково жінки. Добре, що чоловік не особливо слухає свою маму. Киває, посміхається, але після її відходу все одно допомагає мені і багато часу проводить з дітьми.

А якщо трапиться, що я прихворіла, може і зовсім впоратися з усіма справами. І за дітьми догляне, і порядок наведе, і приготує поїсти. Нехай це будуть макарони з ковбасою або пельмені.

Це, думаю, не так вже й важливо.https://www.instagram.

com/p/CSsB5LHNBOi/https://www.instagram.com/p/CSsB5LHNBOi/Головне, що я можу на нього покластися і розраховувати на його допомогу.

За це, звичайно, дуже вдячна своєму чоловікові і намагаюся не забувати це говорити. Адже, як я вважаю, людині в будь-якій ситуації (і на роботі, і вдома) потрібно визнання. Щоб його зусилля і працю цінували.

Але бувають сім’ї, коли чоловіки прислухаються до таких матерям. І це, як мені здається, просто катастрофа. Така сім’я збережеться тільки в тому випадку, якщо жінка сама виросла в патріархальних установках, для неї норма слухатися чоловіка і догоджати йому в шкоду собі.

Навіть у цьому випадку сумніваюся, що вона може бути щасливою у відносинах.Це, по-моєму, «гра в одні ворота». І навіть виникає сумнів, на любов заснована ця сім’я або на холодному розрахунку, коли чоловік вибирає «зручну» жінку, яка буде ростити дітей, створювати затишок і комфорт.

Передбачати його бажання і не задавати зайвих, дражливих питань.Хтось скаже, що від таких чоловіків треба бігти, як від вогню. Але в юні роки, коли почуття геть відкидають здорові міркування, так легко не помітити тривожні сигнали.

Вони розкриються пізніше, коли з’являться діти, а з ними і безсонні ночі, втома і дратівливість.І якщо в цей час жінка відчує не плече коханого чоловіка, його підтримку, а лише почуття обов’язку по забезпеченню для нього комфортних умов, така сім’я приречена.Втома і дратівливість призведе до образ, докорів і сварок.

Мені здається, не знайшовши надійної опори в особі чоловіка або тієї світної усміхненою колись дівчата в образі дружини, дружини почнуть шукати це на стороні. Говорити про щасливе сімейне життя, повної гармонії і взаєморозуміння, у такій ситуації складно.Коли свекруха починає «вчити» основ відносин, я всіляко уникаю цієї теми.

А якщо не виходить, перекладаю її, по можливості, в гумор. І хоч я з нею не згодна, намагаюся уникнути конфліктної ситуації. Не хочеться ображати людину у віці, до того ж, маму коханого чоловіка і бабусю моїх дітей.
Як ви думаєте, як правильно реагувати на повчання свекрухи, щоб не образити чоловіка і родичку, але й себе не відчувати ущемленою?

Related posts

Leave a Comment