Квіти

Мої найкрасивіші новинки багаторічних квітів

Літо йде на спад. В саду з’являються фарби осені, дивують хризантеми, розцвітаючи на місяць раніше терміну. За минулий і нинішній сезон я посадила дуже багато нових багаторічних квітів.

Деякі вже вам показувала, інші ж тільки розцвітають. Давайте помилуємося на них разом!Маленький квітник біля хвіртки. Маленький квітник біля хвіртки.

Хочу відзначити два сорти флоксів, які дуже подобаються і посаджені не так давно. Брайт АйсБрайт АйсНевысокий, дуже акуратний сорт, квіти ніжні, розташовані конусом.Bold and Beautiful Bold and Beautiful Незвичайний сорт з дрібними квітами в щільних великих суцвіттях за забарвленням нагадує ситець.

Квіти після розпуску змінюють колір і з кожним днем стають все яскравішими. Позаду в нього прекрасний фон з темно-бузкового флокса і жовтого гелиопсиса Саммер Найтс. Два останніх многолетника осінньої посадки і чудово підросли за цей сезон.

Королицю Ромашка Беки Королицю Ромашка Беки Цвіте довго, її великі квіти дуже радують і створюють настрій. До неї приєдналася ехінацея для підтримки рожевого кольору.Гелиопсис Саммер Найтс.

Просто люблю його і все. Гелиопсис Саммер Найтс. Просто люблю його і все.

Продовжуючи тему флоксів, покажу ще кілька моїх новинок. Флокс Щербет БлендФлокс Щербет БлендУ нього дійсно незвичайний “смачний колір” і ” форма пелюсток, схожа на зірочки.Він же на початку цвітіння Він же на початку цвітіння Флокс Князь Срібний.

Колір бузково-рожевий серпанок легкого сріблясто-сивого відтінку. Ise Cream Ise СгеамРасцвела ще одна нова астильба Айс Крем. Незвичайна красуня!Вона жеОна жеРядом з нею ще одна красуня Віжіон ін Пінк.

Некрасивих астильби взагалі не буває.Не знаю сорт, але ця маленька і ажурна красуня росте у мене по всьому саду, не дуже вибаглива, їй підходить будь-яка, навіть сама бідна грунт і будь освітлення. Ще з новинок дуже хороший вероникаструм.
Fascination Fascination Шавлія Карадонна стоїть як солдатик, не розвалюється і цвіте дуже довго. Вероніка Блауризен Вероніка Блауризен Міцні міцні пагони не вимагають підв’язки, тривале цвітіння. І ще стільки всього красивого саду зараз цвіте! Про це в наступний раз! *Мій сад розташований в ближньому Підмосков’ї, північне напрямок МО, на трьох сотках *Дорогі друзі, що саме зараз цвіте у ваших садках? Ми всі чекаємо ваших фотографій! Всім доброго здоров’я і до нових зустрічей! Пишіть коментарі! Підписуйтесь на мій канал! Дякую всім за коментарі!

Related posts

Leave a Comment