Квіти

Молюцелла – високий однорічник з незвичайними квітками

Любителі додати в свій сад трохи екзотики напевно знайомі з чудовою квіткою молюцеллой, який ще називають ірландським дзвіночком. На міцному майже метровим стеблом, густо ростуть великі зелені дзвіночки, усередині яких розташовані маленькі білі квіточки. Виглядає це просто чарівно.

Краса цієї рослини крім яскравого цвітіння і відносною невибагливістю в цікавою забарвленням пелюсток – вони мають насичений зелений колір. Дивовижні смарагдові свічки відразу привернуть увагу до вашого квітника, особливо якщо він виконаний в білих тонах.Втім, назвати догляд за молюцеллой простим можна, рослина потребує уваги.

Як доглядати за ними, я сьогодні і розповім.Молюцелли люблять світло і прекрасно себе почувають під сонцем, але занадто яскраве освітлення не для них і прямих сонячних променів бажано все-таки уникати. На притінених місцях цвітіння все-таки більш рясне, так і рослина виглядає бадьоріше.

А ось до ґрунті ірландські дзвіночки вимогливі – ні на важких, ні на сирих грунтах вони рости не будуть. Та й близьке залягання ґрунтових вод небажано. Так що підбирайте для них родючі і пухкі ґрунти, що добре пропускають і воду, і повітря, в таких місцях молюцелли будуть виглядати просто чудово.

Ірландські дзвіночки люблять поливи, часті і досить рясні, якщо літо у вас стоїть сухе. При жаркій погоді їх бажано поливати хоча б через день. Крім того, вдячно відгукуються вони і на підживлення комплексними мінеральними добривами, які сприяють швидкому росту і рясного цвітіння.

Обов’язково видаляйте отцветающие дзвіночки, сухі квіти дуже псують зовнішній вигляд будь-якої клумби. До речі, розмножується молюцелла тільки насінням, які висаджують на розсаду у березні. У відкритий грунт їх модно сіяти тільки в регіонах з м’яким кліматом, інакше паростків ви можете не дочекатися.
У відкритому грунті ірландський дзвіночок не зимує, зате рясно цвіте до глибокої осені, прекрасно стоїть у зрізку і гарний у сухому вигляді.

Related posts

Leave a Comment