Квіти

Найяскравіші – червоні квіти

Люблю насичені тони у рослин. У свої клумби підбираю яскраві квіти. Фаворитом у мене червоний – це колір люблю особливо.

Хочу поділитися своїми червоними квітами – раптом кому стане в нагодіСад в Рязані, йому другий рік.З однорічників, які перетворюються на суцільний квітучий килим, у мене вербени:Ось вони – яскраві які на клумбі. Цвітуть постійно, рясно.

Але, щоб цвіли, потрібно практично щодня обривати відцвілі частині – вони перетворюються на насіння і уповільнюють, а то і зупиняють цвітіння.Красиві вербени! У мене їх у цьому сезоні 4 види різнокольорових, але червоні такі яскраві, що око ріже на сонці!Дивовижний колір!Червоним похвастают мої канни – ось вже благородні створення! У цьому році їх тільки посадила:Високі рослини, довго цвітуть – виглядають відмінно!Коли відцвітають – лепестуи не розлітаються, не смітять – квітка легко прибрати повністю.Смітить, але заслуговує уваги за красу велика бегонія Біг.

У мене вона на сонці, але в тому році жила в тіні і цвіла постійно:Біг, 2021Биг, 2021Биг, 2020Биг, 2020Чемпион цвітіння! З травня до морозів! Рясне цвітіння, постійно квіти оновлюються! Приживлюваність стовідсоткова! У догляді – супер. Некапризная і шкідники її не мучать.Червоні-прекрасні і вечноцветущие бегонії у мене: Заввишки близько 40 см і в діаметрі також.

За умови їх постійного цвітіння і такого розміру – чудовий варіант для вічноквітучої клумби!Червоні очитки теж прикрашають сад – три великих Ред Коулі – дивіться, які красені!У догляді – дуже прості. Живуть самостійно, і можна без поливу – їх м’ясисті листя відмінно зберігають вологу від дощу до дощу.Троянду купила в тому році теж за червоний колір:Це чайно-гібридна.

Красива, але цвіте один день. От шкода. Бутони живуть довго, а за день розпускаються і обпадають.

Але коли побачила саджанець – просто закохалася в колір! Ось – живе. І цвіте весь час сезону – ось на початку червня вже цвіла.Червоний красивий колір у тайдалов – петуній Ред Велюр.

Ця квіткова махіна – одна рослина! Як виростити такого розміру квітка – мої секрети тут.Ось в розсаді в травні:А виростає такий!У серпні довжина гілок 2 м! Величезна клумба з однієї квітки! І бутони такі оксамитові! Унікальна краса!Пеларгонію червону садила – вона розростається до квадратного метра! Ось вона на початку літа:На передньому плані праворуч.І ось з іншого ракурсу:А як гарні червоні хризантеми! Мультифлора Уранус Ред – моя улюблена:Вони не просто красиві, але і в догляді некапризны і розводяться ідеально (читайте тут).
А восени виглядають як яскраво – вже всі квіти відцвіли і прибрані, а хризантеми і в мороз живуть:Червоні квіти класно прикрашають сад! А Вам подобаються? Діліться у коментарях своїми фото, якщо садитеЯкщо Вам було цікаво – тисніть та підписуйтесь на канал!Всім квіткової краси!

Related posts

Leave a Comment