Родина

Немає сім’ї, а дуже хочеться. 2 практичні поради тим, хто хоче вийти заміж і створити сім’ю

Вийти заміж, одружитися і народити дітей – стандартний набір настанов для більшості дівчаток нашої країни. Не сказати, що подібна розстановка суперечить єству, навпаки, це цілком нормальне жіноче бажання слідувати своїй природі, будувати близькі стосунки, народжувати і виховувати дітей.Жінка завжди прагне до любові, але відчайдушний пошук так званої «другої половини» і прагнення всіма силами вийти заміж призводить до неврозу і емоційного вигорання.

Пам’ятаю, як мама розмовляла по телефону з подругою про її дочки. Вона здивовано питала: «Їй вже 24 і досі нікого немає? І що ти думаєш? Вона взагалі про сім’ю думає, дітей хоче?».Розмову я почула випадково, на той момент мені було років 16.

Щире здивування, тривога і співчуття в голосі матері вибила мене з колії і ті її слова я пам’ятаю до цих пір. Тоді я вперше відчула всю важливість заміжжя. Здавалося, що та дівчина, якась неповноцінна і приречена на сумну, сіру і безрадісне життя в повній самоті без шансу на щастя.

Подорослішавши, я на власні очі зіткнулася з тим, що деякі дівчата не бачать цілей у житті, крім як опинитися в парі з чоловіком, маючи кільце на пальці. Здається, що без цього щастя в житті не бачити. Не хочу сперечатися з важливістю створення сім’ї і щирим бажанням більшості жінок стати дружиною і мамою, але то громадський тиск, який переживають дівчата з юних років просто нестерпно.

Важливо готувати дівчат до ролі матері і дружини, навчати їх ведення домашнього господарства і турботі про близьких, але не менш важливо розповідати і про інших гранях життя.Ставати краще, розвиватися і отримувати знання можна не лише в сімейних відносинах. Внутрішнє життя відбувається і в самостійній роботі над собою.

Жінка може бути щасливою, живучи одна – більш того саме у щасливої дівчини більше шансів зустріти чоловіка і щасливо вийти заміж (а не зробити це з останніх сил, сідаючи в останній вагон стрімко потягу).Чому жалість до себе не допомагає?Уявіть собі двох дівчат: обом за тридцять років, обидві не заміжня, але дуже хочуть.Одна, назвемо її Іра, – життєрадісна, вона приділяє собі увагу, розширює кругозір, живе захопленнями, які доставляють їй задоволення.

Активний спосіб життя, відвідування цікавих місць, спілкування і подорожі дарують їй нові знайомства, і вона наповнюється енергією. Така дівчина знає, як розпоряджатися своїм вільним часом, вона не сумує і не скаржиться на життя.Друга дівчина, Наташа, ходить на роботу, виконує свої обов’язки, спілкується з колегами – але робить це без ентузіазму.

Зустрічаючись з подружками, єдиною темою розмов стають чоловіки, скарги на життя і гірку долю. Незадоволеність відбивається на обличчі зневірою і відсутністю посмішки.З радісними, сповненими людьми завжди хочеться спілкуватися – і в один прекрасний день серед нових знайомих Іри зустрінеться той, хто зацікавиться нею і залучить її увагу у відповідь.

Наташа ж в гонитві за створенням сім’ї підживлює внутрішню тривогу, замикається в собі, призначаючи себе невдахою і створюючи комплекси, що відбивається на емоційному тлі і в здоров’ї.Внутрішня задоволеність життям (незважаючи на обставини) виявляється в зовнішності, поставі і ході. Іру можна дізнатися за палаючим очам, посмішці і захопленим розмов, у той час як Наташа занурена в думки про самотність, позбавлена сил і ентузіазму.

Кого може залучити така дівчина?Ставити своє щастя та сенс життя в залежність тільки від заміжжя – надто великий ризик.Цілі на кожен деньЖенщинам, які хочуть вийти заміж, але не знають, як це зробити, варто засвоїти 2 істини:1. потрібно проявляти турботу про інших;2.

важливо підтримувати внутрішню зацікавленість життям.Перше необхідно для гармонійного розвитку жіночої природи – жінці дана здатність проявляти турботу, доброту і любов. І якщо у вас немає чоловіка і дітей, але вам дуже хочеться створити сім’ю – розвивайте свої навички і наповнюйте життя любов’ю.

Піклуйтеся про друзів, колег, сусідів, підгодовуйте кішок і собак на вулиці – головне культивувати цю енергію і ділитися її.А зробити своє життя комфортним можемо лише ми самі. Прокидаючись вранці, запитуйте себе – що ви хочете зробити сьогодні? Знайдіть мета, яка буде давати вам сили вставати з ліжка і діяти.

Знаходьте свої інтереси, розвивайте їх, відгукуйтеся на власний внутрішній світ і наповнюйте його. Саме з такими людьми нам хочеться спілкуватися, дружити і створювати сім’ю.Станьте цікавою для себе самої і ви не помітите, як перестанете нарікаючи із-за несправедливості світу, впиваючись відчуттям жалю, і залучите в життя близьких по духу людей.
Згодні з тим, що надмірний тиск суспільства на тему заміжжя вганяє дівчат в стрес і шкодить їм?

Related posts

Leave a Comment