Кохання

Побачення друге (таємне)

Після невдалого першого побачення (див. статтю ПЕРШЕ ПОБАЧЕННЯ) я не втратила надію.-Скільки самотніх чоловіків з дітьми на сайті! На мою долю вистачить,-думала я.

Костянтин (ім’я по асоціації) позиціонував себе як музикант, незрозумілий творча особистість і ідеальний батько. Його синові Дімі було тоді 4 роки, як моєму Михайлику зараз. Через скандального розлучення і насильницької розлуки з мамою дитина був дуже нервовий, на рівному місці влаштовував Костянтину і його мамі істерики.

А дружина його кинула їх, звичайно, пішла до іншого (хто б сумнівався!). Діму спочатку залишила батькові, як Анна Кареніна, а потім схаменулася і хотіла забрати. За словами Кістки, вони в коридорі мало не розірвали надвоє бідну дитину,намагаючись визначити, з ким йому краще жити.

Костянтин подав в суд на позбавлення дружини прав у зв’язку із залишенням сім’ї та аморальною поведінкою. Закінчення судового процесу я не застала – ми з Костянтином вже перестали зустрічатися.Але краще все по порядку.

Після переписки ми кілька разів розмовляли по телефону, і Костя мені на своєму електронному піаніно грав романтичну музику, типу “Шервудских парасольок”. Я засинала щасливою!Потім ми один раз погуляли в парку. Дуже схоже на те, як ми виглядали з боку.

Зображення з ИнтернетаОчень схоже на те, як ми виглядали з боку. Зображення з ИнтернетаКостя був дуже цікавим співрозмовником. Він розповідав мені про те, як сам вивчив іспанську і літав на Кубу.

Причому ще до подорожі у інтернеті він знайшов собі гіда, який за хороший телефон (не айфон, а щось на зразок Самсунга) готовий був катати його на своїй машині по всьому кубинським пам’яток. Як чоловік Костянтин на мене враження не справив, але спілкування з ним було приємним. Єдине, що мене бентежило,- він не чинив мені ніяких знаків уваги, нічим не виявив свого ставлення.

Я подумала, що просто не сподобалася йому, але він попросив про наступну зустрічі і на прощання поцілував мене в щічку.Проводив він мене тільки до метро, до речі! Не встигла я увійти в квартиру, як почалися дзвінки від Кістки. У розмові він палав пристрастю і бажанням, але вони були якимись абстрактними.

Приміром, він не говорив, що хоче бути зі мною, а хвалився своїми любовними перемогами або розповідав мені про інтимні моменти з дружиною.Це було мені, м’яко кажучи, неприємно. Моя горезвісна інтелігентність дозволила мені не заткнути йому рота, а лише вигадати неіснуючу зайнятість.

Костянтин відразу зрозумів причину і вибачився: мовляв, я викликала у нього грайливі думки…

Що ж, гаразд, я чекала наступної зустрічі. Дуже наполягала на тому, щоб погуляти в парку і з батьком, і з синочком. Діма щодня влаштовував істерики.

.. Фото з ИнтернетаДима щодня влаштовував істерики.

.. Фото з ИнтернетаМы домовилися зустрітися у метро Сокільники.

Костянтин не говорив, він буде або з Дімою. Дитина доставляв йому безліч клопоту своїми істериками, він говорив, що у нього покусані руки і побиті ноги (намагався поцупити малюка додому з майданчика).Я прийшла вчасно, а через пару хвилин і Костя підійшов.

Погляд його мені не сподобався, бігає якийсь, ухильну…

Він сказав мені, що прийшов ненадовго. Димончик погано себе веде, мама вже не справляється, і він просто ВТІК, щоб відволіктися. -У нас є півгодини,-заявив він.

Вгадайте, як ми провели ці півгодини? Ваша бурхлива фантазія не спрацює! Ми нікуди не пішли (не було часу, та й Костя зізнався, що кафе не планував). Ми просто стояли біля метро і розмовляли.Я була жилеткою.

Я дізналася все про нещасний шлюб, дружині-гуляща п’яницю(не вірю чомусь!), прискіпливою мамі, “істеричка” сина(його слово). У мене ніколи до і після не було побачення, на якому я нічого не говорила, а тільки співчутливо кивала.Чи треба говорити, що мені не захотілося нести вантаж нещасного за всіма статтями чоловіки? На той момент у мене не було ресурсу для цього.
Костя ще дзвонив, але я згадувала той його секретний втеча від мами і сина і відмовлялася з ним зустрічатися.

Related posts

Leave a Comment