Технології

Правда ігровий режим Xiaomi прискорює роботу смартфона ?

В мережі опублікована нова версія програми «Безпека» для смартфонів Xiaomi, яка принесла з собою новий «Ігровий режим», крім декількох поліпшень в плані захисту пристрою.Якщо не торкатися візуальних змін, то найцікавішим нововведенням (особисто для мене), стала можливість буквально за пару жестів, перемикати режим роботи смартфона з звичайного в продуктивний і навпаки.Багато хто з моїх колег, природно поспішили донести до своїх глядачів, аби ті обов’язково використовували «Продуктивний режим».

А я вирішив протестувати, правда він прискорює роботу ?Процес тестування:Я встановив бета-версію безпеки MIUI і бенчмарк “Antutu” (з усіма можливими тестами) на свій Redmi Note Pro 10, включив частоту оновлення 120 Гц, викрутив яскравість дисплея на 100% і провів 15-ти хвилинний троттлінг тест, щоб процесор не показував результатів “на холодну”.Потім відкрив спливаюче меню нового «Ігрового режиму», зайшов у розділ для зміни режиму роботи смартфона і переконався, що варто оптимальний. Після цього мною був запущений тест, який показав наступні результати:Далі я дав йому перепочити близько 5 хвилин (щоб не спотворювати результати) і повернувшись у вибір режиму роботи, включив «Продуктивний», після чого знову запустив Antutu.

У візуальному плані ніяких змін не було, 3D моделі на екрані рухалися приблизно з тієї ж плавністю, що і раніше. Але першим, на що я звернув увагу під час другого тесту, стала температура смартфона. Можливо це самонавіювання, але грівся він помітно менше (хоча по ідеї повинно бути навпаки)Можливо це самонавіювання, але грівся він помітно менше (хоча по ідеї повинно бути навпаки)А кульмінацією, зрозуміло стали результати тесту «Продуктивного режиму», які мене м’яко кажучи здивували:В порівнянні з оптимальним режимом роботи, показники зросли досить суттєво.

І це не просто помилка, це серйозний приріст продуктивності.У підсумку можу сказати що ігровий режим, дійсно прискорює роботу смартфона завдяки бета-версія програми «Безпека» та проведені мною тести це підтверджують. Завантажити оновлення ви зможете за посиланнями нижче, але попереджаю заздалегідь, воно англійською мовою.
Сподіваюся стаття заслуговує вашої лайка і коментаряСкачати: З Telegram каналу | С Яндекс Диска На свяZи !

Related posts

Leave a Comment