Батьківство

Про материнську любов, калечащую дітей, і такі психічні роди синів

Прочитала я одну спірну книгу. Спірну, тому що відгуки на неї суперечливі. 50 на 50.

Перша половина лає, друга хвалить.«Материнська любов»Анатолій Некрасов, психолог, коуч, майстер щасливого життя, громадський діяч, член Спілки письменників Росії, провідний фахівець в області сімейних і міжособистісних відносин, автор близько 40 книг на теми гармонійного розвитку людини.Анатолій Некрасов, психолог, коуч, майстер щасливого життя, громадський діяч, член Спілки письменників Росії, провідний фахівець в області сімейних і міжособистісних відносин, автор близько 40 книг на теми гармонійного розвитку людини.

Ех, нехай мене вилає перша половина, але мені книга сподобалася навіть незважаючи на те, що деякі моменти в другій половині книги я читала побіжно (не буду озвучувати їх зміст з релігійних міркувань).Про нещасних дітей, покинутих матерями, ми чуємо постійно. Але мало хто говорить про дітей, які страждають від надлишку материнської любові.

Ось як автор інтерпретує надмірну материнську любов: «Це коли любов до дітей стає сильніше любові до себе і до чоловіка, коли діти виходять на перше місце в системі цінностей матері, а батько та і часто сама мати, відсуваються на задній план».Які теми зачіпаються в книзі.1.

Щаслива жінка – щаслива дитина«Щира любов до дитини проявляється в створенні Пари, а не в зосередженні любові і уваги на дитині!»Жінка повинна в першу чергу любити себе, потім чоловіка, а залишки любові віддавати дітям. Але… Народжується дівчинка. Що ми їй відразу кажемо? Ти прийшла у цей світ для того, щоб стати мамою.

І суспільство вселяє їй те ж саме. Але ж вона в першу чергу прийшла у світ, щоб ЛЮБИТИ! Любити себе, життя, чоловіків. А материнство — наслідок цієї любові, але ніяк не головний сенс життя.

А якщо жінка вирішила стати матір’ю, то для свого ж щастя вона повинна вибудувати систему цінностей в сім’ї та створити сильне Простір Любові. Тоді і дитина буде щасливий.Знаю, зараз підуть коментарі: всі звалили на жінку.

А як же чоловіки? Їх що, це не стосується? Звичайно, стосується! Але, як показує життя, чоловіки до цього несильно тягнуться. Звинувачувати їх в цьому чи ні, вирішувати вам. Але, по-перше, ми самі вибираємо для себе чоловіка, сподіваючись його присутністю в своєму житті, ощасливити себе.

А по-друге, хто виховує цих чоловіків? :-(Використана ілюстрація з книги Ю. Томіна “Йшов по місту чарівник”Використана ілюстрація з книги Ю. Томіна “Йшов по місту чарівник”2.

Кинуті родителиВ книзі детально розкривається проблема взаємин дорослих дітей і їх матерів. Даються поради, як зробити так, щоб дорослі діти не покидали батьків, не прибирали їх з життя, а прагнули до них «як до сонечка, яке світить і гріє і не обпалює».3.

Надмірна любов до сыновьямЕе можна назвати «психічним інцестом». Мати використовує любов до сина, як замінник любові до чоловіка. З таких синів, на думку автора, може зрости непристосований до життя інфантильний/жіночний чоловік, який не зможе створити щасливу сім’ю.

Або чоловік, який через агресію (у тому числі до люблячої матері), алкоголь і наркотики буде затверджуватися як чоловік.У книзі автор називає п’ять причин згубного материнського почуття надмірної любові), виділяючи головну з них. Розповідає історії формування материнської любові, наводить приклади з життя.

4. Такі психічні пологи чоловіка.«Психічні пологи — це процес виходу людини з-під психічної опіки батьків і становлення її як самостійної, самодостатньої, зрілої особистості.

Якщо вони не відбудуться, то людина виходить у життя незрілим і з ним починають відбуватися незрозумілі речі».Більше 60% чоловіків навколо — це психічно ненароджені люди. Найчастіше такі чоловіки виростають у одиноких матерів.

Вони топлять їх у своїй любові і не відпускають від себе будь-якими способами.І наостанок ще одна цитата з книги:«Часто можна почути слова, вимовлені з гордістю і з викликом: «Я все віддала своїм дітям! Я їм присвятила своє життя!» Я перекладаю підтекст цих слів наступним чином: «Я не змогла розкрити себе, свою любов, стати жінкою і тому не створила щасливу сім’ю. І я вибрала не дуже мудрий, але більш легкий шлях — віддати свою любов дітям, чим і створила їм проблеми в житті».
Прочитайте безкоштовний фрагмент книги і повертайтеся обговорювати її в коментарях. ____________________Електронна книга на Літрес >>Аудіокнига тут >>Читайте також: Рубрику #кшд – книги з воспитаниюНАВИГАТОР ПО КАНАЛУ >>

Related posts

Leave a Comment