Батьківство

Продовження історії про чоловіка, який привіз на літо своїх дітей в нову сім’ю

Сама історія.Спочатку доведеться заглибитися в історію до їх шлюбного союзу. Чоловікові 40-41 рік, перший шлюб як всі говорять “по дурості”, але двоє дітей з маленьким проміжком у віці від того шлюбу є і нікуди не дінешся.

Дітям від першого шлюбу: хлопчикові 15 років і дівчинці 13 років.Новій дружині всього 35 років і їх спільному сину 5 років. одружені всього 6-7 років.

Загалом після першого розлучення, який трапився відразу ж після народження другої дитини, чоловік переїхав до своєї мами жити, а його перша дружина так і залишилася жити з мамою (вони там всі разом жили), власне що у чоловіка, що у тієї жінки свого особистого житла так і не з’явилося.З новою дружиною вони познайомилися через інтернет. Спілкувалися, зустрілися, зустрічалися, одружилися, народили сина, живуть у неї в будинку дістався від батьків.

ЧОЛОВІК НІКОЛИ НЕ ПРИДІЛЯВ УВАГУ СВОЇМ ДІТЯМ ВІД ПЕРШОГО ШЛЮБУ. Крім можливо матеріальну допомогу (аліменти наприклад), це був перший раз коли в принципі він захотів провести літо з дітьми. Нова дружина їх до цього літа ні разу не бачила.

В цілому тут має бути вже зрозуміло, що щось не так.Тепер багато розмов в коментарях про його доходи! Він середній клерк, власне як і вона, але так як немає наприклад іпотеки, то на двох думаю тисяч 100 все мають, ну можливо ще мінус аліменти, про це не знаю взагалі нічого (я питала, але вона якось дивно завжди відповідає, мовляв, неофіційно). Власного або додаткового загального житла вони не нажили.

Навіть авто ніякого немає, ділити за фактом взагалі нічого. Тільки якщо якусь жодну меблі.ВІН ПОЇХАВ У ВІДПУСТКУ З ДІТЬМИ ВІД ПЕРШОГО ШЛЮБУ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ІЗ СІМЕЙНОГО БЮДЖЕТУ В ЦЬОМУ І БУВ СПІР (про це я дізналася вчора, коли дзвонила їй дізнатися про її вирішення).

Вона не хотіла його відпускати, тому що він зібрався їхати на спільні гроші БЕЗ НЕЇ! Зате ці гроші були витрачені на ЇЇ дітей. Коли він ще втратить у зарплаті, а їй довелося б всіх годувати, працювати і т. д.

***І знову ж повернемося до спільних відносин до цього літа і загальної ситуації, так скажемо це аналіз від самої другої дружини:”Мені здається, що у нього в житті сталося, можливо знайшов собі третю дружину (хі-хі, ха-ха), ну правда, повів себе не типово навіть для себе. Дітей він тих нікуди не кличе, не дзвонить навіть, не знає, як вони живуть, то таку свиню підклав. Як думаєш, схоже на натяк про розлучення? Мовляв, ти сама вирішила, сама вигнала, а його справа з краю?Він витратив за 10 днів своєї відпустки наших 200 тис.
принаймні він стільки взяв з дому, от думаю, це що, відступні? Лишилися копійки від загальних накопичень. Знаєш поплакала від образи на себе, адже я явно щось не помітила, коли це він став кричати і рявкать? Мені здається, він завжди був дуже тихим і спокійним.”В загальному! Вчора її чоловік зібрав речі і знову поїхав до своєї мами!

Related posts

Leave a Comment