Догляд

Простий урок для молодості погляду: м’які стрілки покроково (омолоджуємося і в 30, і в 50)

Здрастуйте, шановні читачі мого каналу. Сьогодні випускаю статтю за вашими проханнями — як оформити м’які стрілки.Список косметики, який знадобиться:коричневий олівець;рідкі фіксуються тіні світлого відтінку (або база під тіні);матові тіні відтінків 3 (темно-коричневі, світло-коричневі та бежеві);консилер;сатинові тіні світлі;туш.

Олівцем оформіть лінію від зовнішнього куточка ока до скроні. Лінія повинна бути паралельна червоної лінії на фото під номером 1 (йде від нижньої точки початку брови до найвищої точки лінії підйому).Оформіть лінію олівцем по лінії росту вій до середини ока.

В точці середини ока (червона лінія на фото 2) лінія повинна бути максимально тонкої:Нанесення карандашаНанесение карандашаДалее за допомогою плоскої невеликий кисті розтушуйте олівець у напрямі, який показано на фото під номером 3.В результаті у вас повинна вийти фігура, яка зовні схожа на розгорнутий віяло (фото під номером 4)Розтушовування карандашаРастушевка карандашаНа всі рухоме повіку нанесіть рідкі тіні або базу, не заходячи на розтушовування олівця, яку виконали раніше.За допомогою темно-коричневих тіней продублюйте стрілку, розтушуйте її верхню межу, потім за допомогою світло-коричневих тіней пом’якшити цю межу.

Нанесіть на всі рухоме повіку світлі сатинові тіні і з’єднайте їх за кордоном розтушовування стрілки:Нанесення тенейНанесение тенейПри допомогою консилера і плоскої кисті подчистите нижню частину стрілки (фото 5).До речі, зауважте, якщо є нависання століття біля зовнішнього куточка ока, то нижня лінія стрілки повинна йти нижче, ніж формується складка. При закритому оці стрілка буде виглядати як на фото під номером 6:Прибираємо бруд під стрелкойУбираем бруд під стрелкойПри допомоги бежевих матових тіней оформляємо орбітальну лінію і нижню повіку.

Профарбовуємо межресничную лінію і вії.Простий повсякденний макіяж готовий. Буду рада, якщо стаття була для вас корисною.
За цим принципом можна працювати тінями будь-яких цветовПо цим принципом можна працювати тінями будь-яких цветовСмиКорина.

Related posts

Leave a Comment