Вітаю Вас Гість!
Середа, 18.04.2012, 14:33
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Форма входу

E-mail:
Пароль:

Категорії розділу

Пошук

Мапа гостей

Друзі сайту

Важливо

Адреса нашого сайту змінюється, прошу заходити до нас за адресою bratkozak.com.ua

Випадкове фото

Останні статті

Статистика

Погода

Українська рейтингова система Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Каталог статей

Головна » Статті » Різне

Звернення до українських козацтв

                                                                                                           Звичаєві Козацькі Організації,  Координаційна Рада

 

ЗАЯВА – ЗВЕРНЕННЯ ДО  УКРАЇНСЬКИХ  КОЗАЦТВ

Про головне питання, що постало в Українському Козацтві.

     Українське Козацтво сьогодні – це самодостатні, самодіяльні  козацькі організації. Не існує  жодної керівної  структури якій би підпорядковувалися  всі українські козацтва  і не існує  в козацтві якоїсь  однієї  ідеології.  Але нас  всіх  єднає  ідея незалежної  і суверенної  Української  Держави, та  українська мова і культура  і це єдине, що принципово означує  українські козацтва.

     Відповідно, всі козацькі організації, що являють собою Українське Козацтво не можуть не бачити дві великі  проблеми, що постали  як  в козацтві так і загалом в Україні і є вже загальнонаціональними проблемами.  Проблеми  ці  -  російська церква  - УПЦ  МП  та російські  казачєства.

     Російська  церква, яка маскується під ім’ям Української Православної Церкви  (Московського Патріархата), сьогодні - це антиукраїнська  релігійно-політична організація, що відверто проголосила ідею побудови в Україні «русского міра»,  її мета не лише повернення України в  лоно Російської  Імперії,  але також  знищення  української мови й культури  і  цілковита асиміляція українців.  Завдяки певним умовам, що склалися в Україні російська церква – це єдина організація здатна  ефективно, легально і  безкарно проводити таку політику. Ми вже не говоримо про ті величезні кошти які збирає ця церква і відправляє в Росію!

    Казачєства  в Україні це воєнізовані формування  підпорядковані ФСБ, і якщо ще вчора це  не було  так очевидно  то сьогодні  створена  відкрита  структура  управління  казачєствамі  агентурою  ФСБ!  Казачєствамі в Україні вже керує  та  ж  таки російська церква  в лиці  «Сінодального  отдєла по дєлам пастирской опєкі  казачєства  Украіни».

    Панове козаки ми занадто довго закривали  очі як на  російську церкву так і на казачєства! Ми  занадто довго закривали очі на те, що чимало наших братчиків  ходять в ту антиукраїнську церкву і підтримують  дружні  стосунки  з антиукраїнськими  казачєствами.  Ми також  закриваємо очі, що існують козацтва які по суті є казачєствами,  частина з них навіть  підняли  ідейку  козацького  народу!  Але ж це вже сепаратизм!  І очевидно,  що цей напрям псевдокозацького  руху також справа ФСБ.

    Відповідно, ми вважаємо,  що всі українські козацтва,  їх об’єднання,  керівні  органи і організаційні структури, що відносяться  до Українського Козацтва мають визначитися щодо  УПЦ  МП, російських казачєств,   псевдоукраїнських  козацтв,  окремих відомих діячів які співпрацюють з цими  антиукраїнськими, антидержавними організаціями та ЗРОБИТИ ВІДПОВІДНІ ЗАЯВИ.  Також  українські козацтва повинні зробити  заяву про  невизнання  Козацької Ради створеної  при  Уряді  як антиукраїнської за своєю суттю.  Також  в Українському Козацтві має бути  складений перелік  антиукраїнських козацтв  і казачєств  та тих  українських козацьких організацій і окремих відомих осіб які співпрацюють з антиукраїнськими  та антидержавними організаціями  і проголошений  їм бойкот.

     Ми зазначаємо, що в жодному разі ми не закликаємо до війни з тими, що  займаються  антиукраїнською  та  антидержавною діяльністю!  Ми  є громадськими  організаціями і це не наша функція, це функція української влади і для цього держава має всі необхідні  повноваження і засоби. Сьогоднішня влада цього  просто не хоче робити з певних причин,  але рано чи пізно в Україні зявиться та влада яка почне захищати інтереси держави і народу. Тому ми закликаємо не до війни, а до необхідної політичної й ідеологічної  протидії антидержавним силам, ми закликаємо щоб українські козацтва чітко відмежувалися від антиукраїнських і антидержавних сил! Ми закликаємо всі козацькі організації стати на зрозумілі принципи  захисту Української Держави та захисту української мови і культури та неухильно їх дотримуватися!  Все інше, - хто і як розуміє реалізацію  козацької ідеї,  хто і як розуміє Звичай і Звичаєве Право, хто має бути гетьманом – то другорядне, кожне козацтво має право реалізовувати своє розуміння  козацької  ідеї, а по проблемним  питанням ми  можемо  збиратися і проводити принципові дискусії та домовлятися, але лише за однієї  умови, що ми всі чітко стоятимемо  на  трьох  принципах які беззастережно  повинні  прийматися  всіма козацтвами і кожним козаком –  Українська Держава, українська  мова і культура  та  принципове  відмежування  від  всіх антиукраїнських, антидержавних  організацій.                                                                                                                                                                                                                                                                             

                                                     Координаційна  Рада  ЗКО.  12. 11.2011 р.

Категорія: Різне | Додав: Соломія (16.11.2011) | Автор: Звичаєві Козацькі Організації, Ко
Переглядів: 169 | Теги: украънець, звичаэве право, козак, звичай, Звернення, Заява
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *: