Кохання

Що не можна робити на першому побаченні, щоб воно не стало останнім

Привіт-привіт, мої дорогі! Перше побачення – хвилюючий процес, в ході якого можна наробити купу помилок і втратити інтерес вподобаного людини…

Помилки, які допускаються на першому свиданииНа першому побаченні, через хвилювання партнерів, допускається кілька неприродне поведінка, зніяковілість, сором, можливо зайва скромність. Мабуть все! Але і тут варто розуміти межі..

. Якщо все побачення ви будете мовчати або бездумно посміхатися, друга зустріч навряд чи відбудеться.Ваша мета – заінтригувати і зацікавити!фото з відкритих джерел.

яндекс.картинкифото з відкритих джерел.яндекс.

картинкиЩо не можна робити на першому побаченні?Не варто помітно/зухвало одягатися, демонструючи принади своєї фігури. Та й яскравий макіяж буде недоречний. Не зачіпайте колишніх, а тим більше не порівнюйте!Не варто дарувати подарунки.

Це поставить партнера в незручне становище. Квіти від чоловіка – так, інше зайве. Ніяких розмов про весілля і дітей.

Перше побачення не для цього.Поважайте оточуючих. Хамську поведінку нікого не прикрашає, навіть чоловіків.

Жінкам не варто хапатися за рахунок і намагатися його оплачувати. Якщо чоловік хоче оплатити, не варто його зупиняти. Це і по етикету належить.

Не варто ділитися сокровенними таємницями/проблемамиНе показуйте “у всій красі” свої розумові здібності. Цитати відомих людей, розмови про високе і т. д.

До чого це все? Так, у нас тепер все життя в телефоні, але це не привід зависати в ньому і на побаченні. Якщо дзвінок дуже терміновий, то можна вибачитися, швидко відповісти і повернутися до співрозмовника. Поради, як вести себе на першому свиданииПроведите перше побачення провести в спокійному місці.

Така обстановка дозволить вам краще дізнатися один одного.Залишайтеся самим собою. Награне поведінка з часом все одно розкриється.

Одягайтеся на побачення акуратно і красиво. Класичний образ можна розбавити яскравими елементами. При виконанні макіяжу варто підкреслити очі, адже партнер буде дивитися в них весь вечір.

Слухайте і не перебивайте!Якщо партнер ставить питання, на які ви не ходите відповідати, можна просто мило посміхнутися і не давати великих відповідей. Існує дивна традиція, заснована на тому, що дівчина повинна спізнюватися на побачення. Дівчата, не спізнюватися, а ЗАТРИМУВАТИСЯ на кілька хвилин!фото з відкритих джерел.

яндекс.картинкифото з відкритих джерел. яндекс.

картинкиИ важливий рада з життя: Якщо щось пішло не так, БІЖІТЬ подалі Ще варто заздалегідь повідомити подругам з ким і куди йдете, тому що ситуації бувають різні…
Я один раз пішла покататися з хорошим хлопцем, а виявилася замкненою в машині, поки він в перестрілці брав участь

Related posts

Leave a Comment