Рослинність

Що робити в серпні – вересні в квітниках

Кінець серпня-початок вересня дуже активний час для квітникарів. У цей час можна і потрібно встигнути зробити багато робіт по догляду за квітами і для їх розмноження. А крім того в цей час деякі багаторічники ще активно продовжують цвітіння, а деякі, такі як гладіолуси або жоржини тільки починають розпускати свої квіти і про них також не варто забыватьВ серпні зацвітають гладиолусыВ серпні зацвітають гладиолусыРАЗМНОЖЕНИЕ І ПЕРЕСАДКА МНОГОЛЕТНИКОВИменно в кінці серпня я починаю оглядати свої квіти для того, щоб зрозуміти, які з них пора розділити або омолодити.

Наприклад зараз саме час розділити на частини почвопокривні шилоподібні флокси і посадити їх на нові місця, які я хочу задекорувати зеленим килимом зелені. Також у мене є кущ півонії, який я посадила вже 3 роки тому і він ні разу не цвіла. Саме час викопати його і оглянути коріння.

Можливо вони підгнивають або ж я занадто заглубила кущ при посадці і його потрібно підняти. А якщо я побачу багаторічні квіти, що занадто розрослися і вже починають заважати іншим рослинам, то такі квіти треба буде викопати, омолодити і знову посадити молоді частини кореневищ. Загалом зараз необхідно провести всі заходи з посадки або пересадки багаторічників.

До настання холодів вони встигнуть добре вкоренитися на новому місці.ЦИБУЛИННІ І БУЛЬБОЦИБУЛЬНІ ЦВЕТЫУже зараз в садових магазинах починають появлят цибулини тюльпанів ,гіацинтів, нарцисів. Садити їх, звичайно, ще рано.

Це роблять за 3 тижні до стійких холодів. Але купити цибулини все ж можна. Зберігати їх до моменту посадки потрібно в підвалах або на дверцятах холодильників, загорнутих попередньо в газети або укладеними у торф .

А ось цибулини лілій можна не тільки купувати, але і садити в грунт. Крім того саме час розсадити вже наявні у вас лілії, якщо вони ростуть на одному місці 3-4 роки. У таких гніздах цибулини вже досить розмножилися і їм не вистачає живлення для гарного цвітіння.

Цибулина лілії з старого гнізда вже готова до поділу.Цибулина лілії з старого гнізда вже готова до поділу.Також наприкінці літа можна розсаджувати на нові місця або омолоджувати старі посадки ірисів.

Як це зробити правильно , ви зможете подивитися в цих відео.Як садити іриси восени. 1 – Вибираємо правильні деленко Розмноження ірисів.

Частина 2 – Як садити іриси восени КУСТАРНИКИЕсли ви весною для розмноження прикапывали відводки від чагарників або від плетистих троянд , то саме в кінці серпня необхідно відокремити їх від материнських рослин і посадити як окремі рослини. Якщо ви не встигаєте зробити це зараз, то краще залиште їх зимувати на відводки поряд з материнськими кущами. Зробите відділення ранньої навесні.

Вкорінений відводок від плетистої розыУкорененный відводок від плетистої розыЦВЕТУЩИЕ ЦВЕТЫРозы, жоржини, гладіолуси, флокси, хризанемы. Всі ці і багато інші квіти в серпні-нтябре продовжують або тільки починають своє цвітіння. При підгодівлі цих квітів в кінці літа важливо виключити азотні складові і зробити упор на калій і фосфор.

А з однорічних квітів, астущих у ваших квітниках, пора зібрати насіння. Після збору і провеивания від лушпиння я зберігаю їх до посіву в домашніх умовах в паперових пакетах.Це найбільш очевидні і невідкладні роботи у серпні -вересні в квітнику.
Однак в кожний окремий рік можуть з’являтися і інші невідкладні справи . Іноді свої корективи вносить погода і щось не вдається зробити, а щось навпаки доводиться робити раніше, ніж зазвичай.Важлива підгодівля для півоній восени Хризантеми після покупки важливо правильно посадити Відео – Чим підживити гладіолуси перед цвітінням Відео – Підживлення гладіолусів на початку росту Перша подкормкаПриглашаю Вас підписатися на канал УЛЮБЛЕНА САДИБА #квіти #квітники #сад і дача #сільське життя #корисні поради #посадка рослин

Related posts

Leave a Comment