Квіти

Що робити з ліліями після цвітіння

Лілії безперечно прикраса саду. Більшість садівників обожнюють ці квіти. Неможливо без захоплення спостерігати за ліліями коли вони цвітуть.

Але ось свято цвітіння закінчився, що робити далі, як доглядати за рослинами. Перед початківцями садівниками часто постає така дилема, обрізати або не обрізати лілії після того, коли вони відцвіли.Вся обрізка лілії полягає в тому, що просто відриваємо насінну коробочку.

Всі квітконоси поки залишаємо. Чим довше ми збережемо квітконіс, тим більше поживних речовин отримає цибулина.Як відомо цибулина після цвітіння сильно виснажена, тому, щоб вона відновилася і посприяє квітконіс.

Квітконіс будемо обрізати коли він повністю пожовтіє і зів’яне. Зазвичай це відбувається восени.Обрізати його потрібно так, щоб від землі залишився 15-20 см пеньок.

Для відновлення цибулини обов’язково потрібна підгодівля. На цьому етапі ліліям потрібні фосфор і калій, відповідно добриво має включати в себе ці важливі елементи.Не раджу вносити гній і компост, навіть добре перепрілий, тому що є велика ймовірність зараження грибковими захворюваннями.

Краще всього використовувати мінеральні підгодівлі. Наприклад, монокалійфосфат, в розрахунку 1 ст. л на відро води або борофоску 60г на квадратний метр.

Добриво потрібно закласти в грунт, потім пролити клумбу водою. Борофоска це більш комплексне добриво, тому набагато ефективніше.Ще один важливий момент, трубчасті лілії, квітка у яких схожий на грамофон, вважають за краще нейтральну грунт.

У посадкову ямку можна додавати доломітове борошно і деревну золу. Всі інші лілії люблять кислий грунт.трубчасті лилиитрубчатые лилииДрузья правильно доглядайте за рослинами, тільки тоді вони будуть радувати нас своєю красою.
Чим підживити лілії перед цвітінням щоб вони довго і пишно цвіли.

Related posts

Leave a Comment