Тренування

Шкода бодібілдингу для здоров’я. Чи варто займатися цим спортом?

Атлетична статура і накачане тіло є однією з головних цілей для багатьох чоловіків. Хтось хоче привернути цим увагу протилежної статі, а деякі просто тренуються для задоволення і підтримки гарної форми. Арнольду Шварценеггеру проводили операції на серці.

Арнольду Шварценеггеру проводили операції на серці.Красиве і накачане тіло-це добре, але давайте розберемо наскільки це корисно для здоров’я? Адже у суспільстві існує багато горезвісних байок про імпотенцію, вбитої печінки та ін Всі ці дурні байки викликають скептицизм у людей.

Шкода від занять цим спортом все таки існує, але виявляється зовсім в іншому. Так про яку саме шкоду йде мова?Виснаження нервової системи. Ця недуга небезпечний для спортсменів силовиків.

Організм людини непристосований до того, щоб орати на знос і обмежувати себе протягом багатьох років. Через 2-3 роки таких тренувань на знос рівень кортизолу (Кортизол — один із гормонів стресу. Надлишок кортизолу призводить до порушень в організмі.

) підвищується та якщо не відпочити в цей період, то нервова система буде швидко виснажуватися під впливом великих навантажень. Чим більше тренувальний вага, тим швидше відбувається виснаження. Від цього з часом проявляються занепокоєння які провокує підвищення рівня кортизолу.

Таким чином організм попереджає, що потрібно зробити паузу. Такий стан може тривати від кількох годин до тижня. Снаряди в тренажерному залі.

Снаряди в тренажерному залі. Захворювання серцево-судинної системи. Для підкачування м’язів кров’ю, потрібно досить треноване серце, а бодібілдери в основному використовують вправи на накачування м’язів, при цьому нехтуючи вправами для тренування серця.

Тому серце починає працювати з перевантаженням і тим самим швидше зношується. Неправильне (надмірне) харчування при цьому всьому, робить ще гірше. Хвороби нирок.

При надмірній кількості білка нирки можуть не справлятися з навантаженням, але тут найчастіше йдеться про людей у яких є схильність до хвороб нирок з народження.Дегенерація суглобів. Хвороба тих бодібілдерів, які люблять піднімати великі ваги.

Людський організм не пристосований до присіданням з вагою який в два рази більше власної ваги людини. Від такого навантаження дегенерація суглобів неминуча. Навантаження на суглоби від присідань (взято з Яндекс Картинок).

Навантаження на суглоби від присідань (взято з Яндекс Картинок).Висновки.Всі перераховані вище побічні ефекти від занять бодібілдінгом не є обов’язковими та не властиві всім, але про них треба знати.
Варто відзначити, що якщо займатися дотримуючись правил, помірність, стежити за станом свого здоров’я, а тим більше тренуватися натурально, то всіх цих недуг легко уникнути і ніколи не відчувати.Займатися бодібілдингом як і будь-яким іншим видом спорту звичайно ж варто, адже користі від правильного і натурального тренінгу маса. #спорт #фітнес #тренування #здоров’я #бодібілдинг

Related posts

Leave a Comment