Родина

Свекруха провела пальцем по пилу на шафі.Що важливіше,бути мамою або побутовим термінатором

Витерла я цю пил тільки зараз,пройшов рік!І донька нарешті почала розуміти,що потрібно трошки посидіти,поки мама робить справи.У подруги свекруха,приїхавши до них у гості,залізла на драбину і провела пальцем по верху шафи.І з докором показала шар пилу.

Але в той момент синку подруги хворів,вона так закрутилася,що не згадала навіть ,коли в останній раз витирала пил на шафах.А у мене питання.Це що,такий культ?І чи може жінка іноді трохи відпочити і розслабитися?Особливо,якщо вона народила або малюк хворіє.

Щось страшне станеться,якщо на шафі накопичиться пил?Ні,ми забираємося будинку.Щодня вологе прибирання,пилососимо і моєму сантехніку,протираємо полиці і дзеркала.Мені дуже допомагає чоловік.

І сина теж можна залучати.Ми,як правило,живемо не одні.І можна трохи розділити хоч якісь обов’язки.

Одного разу,ще коли син був маленький,я відволіклася,поки складала посуд в ящик.І син розбив підборіддя,так як вирішив забратися на полицю шафи.Якісь секунди,і я прогавила.

Сльози,кров,самобичування.З тих пір я розподіляю пріоритети-битовуха не повинна бути важливіше безпеки дитини.Так,можна щось подзапустить.

І приготувати іноді напівфабрикат на вечерю.І не витерти скла.Ми пережили налагодження грудного вигодовування,коліки і перші зубки з курній люстрою над головою.

І знаєте,нічого страшного не сталося.Можна приготувати 3-4 страви і компот на обід,витратити на це півдня і менше приділити увагу дитині.Але я краще загружу мультиварку,накрашусь,і ми підемо зустрічати тата з роботи,заодно всі разом погуляємо.
І донька побачить осіннє листя і синиць,а не злий втомлену маму,пропахлу засмажкою і з брудною ганчіркою в руці.Всім гарного дня!#свекруха #свекруха і невістка #життєва історія #жіночі історії #психологія житті #побут #мама в декреті #мама і малюк #мамам на замітку

Related posts

Leave a Comment