Рослинність

Троянди, якими можна захоплюватися нескінченно

Кожна троянда прекрасна по-своєму. Ми любимо їх усіх, обожнюємо, дбаємо і кожної приділяємо належну увагу.Невідома Невідома Хтось нас заворожує своїм кольором або химерно загорнутими пелюстками, а у деяких такий аромат, що неможливо відійти! Casteu Gombert, Rose des 4 Vents Casteu Gombert, Rose des 4 Vents І все ж є троянди, біля яких хочеться затриматися трохи довше.

Зліва Троянд де КятрО вантСлева Троянд де КятрО вантЯ вже говорила про свою особливу любов до одній троянді. І кожен рік ця любов все сильніше, не дивлячись на те, що троянд у мене більше сотні.Rose des 4 Vents Rose des 4 Vents Все в ній чудово – стрункий кущ, величезний квітка, благородний колір і приємний аромат.

Хіба можна пройти байдуже повз такого дива!?Але є й інші красуні, які чіпляють погляд.Rosengrafin Marie Henriette Rosengrafin Marie Henriette Цю троянду треба дочекатися! Тільки на третій рік вона видала цілі оберемки своїх прекрасних густомахрових квітів досконалої форми з ніжним ароматом.Розенграфин Марія Генрієта і Джаз Розенграфин Марія Генрієта та Джаз У минулому році квітів було в рази менше, але колір був більш насичений, з бузковою.

Спекотне літо внесло свої корективи, але не обов’язково в гіршу сторону.Вона ж Вона ж При гарному догляді, харчуванні і своєчасному поливі, всі троянди цим літом дивують пишним і тривалим цвітінням! Botticelli Botticelli Вона ж Вона ж Mariatheresia Mariatheresia Rosemary Harkness Rosemary Harkness Блю Іден і АнгЕла Блю Іден і АнгЕла Дорогі друзі! Деякі троянди відразу показують свою красу, а багатьом потрібно ТРИ РОКИ!!!, щоб презентувати себе в кращому вигляді. Не будьте до них суворі! Вмійте їх почекати! І вони вас віддячать! *Мій сад розташований в ближньому Підмосков’ї, північне напрямок МО.
Ділянка тихий і непродуваємий в межах міста. В колекції більше ста троянд*Всім доброго здоров’я і до нових зустрічей! Пишіть коментарі! Запитуйте, про які сорти ви хотіли б дізнатися детальніше! Підписуйтесь на мій канал! Дякую всім за коментарі!

Related posts

Leave a Comment