Родина

У мене є чоловік. Нехай він і забезпечує…

Ведучий запитує чоловіка: “А ви хочете, щоб вона працювала?” Той відповідає: “Так”. Ведучий: “тобто, щоб гарувала і багато грошей приносила?” Чоловік: “Ні, навіщо ж, я й сам непогано заробляю. Хай як всі, просто працює.

..”Джерело фото: www.

google.com/Джерело фото: www.google.

com/Ми з подругою переглянулися, і тут нас прорвало одночасно: навіщо? Що значить “просто працює”? Це коли відпрацювала десь зміну або ставку, а потім прийшла додому, а там…

Нескінченні справи по господарству, кухня, діти? І це фактично такий же робочий день, лише на добровільній основі. Зате “як у всіх”. Адже хто-то в родині має виконувати домашню роботу, яка є і сама не робить? Виникає питання.

Жінка втомилася і вирішила деякий час не працювати з будь-яких причин, аж до не хочу… Вона має право не ходити на роботу в повноцінній родині якийсь час? Або, якщо дружина потрібна лише як один із способів добування грошей, то навіщо їй потрібен чоловік?Уявіть, приходить та дружина з “просто роботи”, її вже чекає вечеря, будинки порядок і задоволений чоловік, який бадьорим голосом повідомляє, що диван для втомленою дружини вільний. Відпочивай, кохана! Буває таке?А як же! Поки ми обурювалися, діалог по радіо тривав. Тільки замовкли, нещасний чоловік видав нову сентенцію: “Домашнє господарство в квартирі вважають важкою працею тільки ті, хто нічого вдома не робить.

..”Це був фініш.

Радіо ми вимкнули, щоб зберегти нерви і не відволікатися від дороги. Якийсь час їхали мовчки, і подруга каже:” А адже я стільки разів чула таке, дослівно..

. Від колишнього..

.”А адже і я теж..
.Історії з серії “Байки жіночого колективу”Підписуйтесь на мій канал, тут цікаво!

Related posts

Leave a Comment