Родина

Варвара

Варвара любила Антона з восьмого класу. Він був на два роки старший і не звертав на неї увагу. А коли повернувся з армії, дуже здивувався, як вона покращала: модна дівчина, з іноземного кіно.

Варвара до цього часу вже вчилася в місті і додому приїжджала на вихідні. Він зробив все, щоб Варвара знову втратила голову.Весілля зіграли відразу, як тільки Варвара закінчила технікум.

Жити вирішили у Антона. Та й батьки дуже добре ставилися до невістки. Медовий місяць тривав рік, поки не народилася дитина.

Виявляється ні Антон, ні його батьки не були готові до маленького, вічно орущему комочку. Варвара не розуміла, що відбувається:-Так ти заткни його, зрештою. Кричав Антон – і чому у нас вічно вечеря не вчасно!-Коли вже він перестане плакати – Казала свекруха – мої діти ні коли так не кричали.

Антон почав дорікати, що Варвара зовсім опустилася, не слідкує за собою:-Соромно з тобою з’явитися на людях. А свекруха дорікала, що Варвара ні чого не встигає.Не витримала Варя і пішла назад до батьків.

Вони жили в невеликій двокімнатній квартирі. Антон, недовго думаючи, привів до батьків молоду подругу. А вже через кілька місяців розлучився з Варварою і одружився знову.

До того часу, брат Варвари одружився і тимчасово привів дружину в квартиру. Тимчасово тривав кілька років. З новою невісткою Варвара відразу не порозумілася.

Почалися суперечки, сварки. Батьки розсудили так: сина вони не можуть вигнати, як батьки вони повинні його забезпечити житлом, а дочка вони повинні видати заміж і забезпечувати її повинен чоловік.Поруч жив вдовый чоловік з трьома дітьми.

Чоловік не поганий, добрий, видний. Жінки довкола неї крутилися, але заміж за нього ніхто не йшов, діти все-таки. І коли він посватався до Варвари, батьки з радістю її віддали заміж.

Варвара не заперечувала, всяко краще, ніж удома.Чоловік був ніжний, дбайливий, працьовитий. Дітей на своїх і чужих не ділив.

Життя потихеньку стала налагоджуватися. Варвара народила ще доньку. А коли підросли діти, влаштувала їх у садок, а сама на роботу вийшла, за фахом, в аптеку.

Чоловік зробив хороший ремонт в будинку, а машину їм, як багатодітній сім’ї, подарували. Від любові і щастя Варвара розцвіла. Діти вчилися добре.

Чоловік все по дому робив, та порядок у домі підтримував, діти засмутити його боялися.Як-то на роботу до неї прийшла колишня свекруха:-Як чоловік помер, вони мене зовсім винищили. Дружина Антона сама ні чого не робить, ввечері пиво п’ють, та телевізор дивляться.

Я у них в прислугах. Приготую, приберу, а вони тільки кричать на мене. А нещодавно, коли Антона не було вдома, вона мене побила.

– І показала Варварі величезний синяк на нозі. – Візьми мене, Січень, до себе. Погано мені там.

Увечері Варя обмірковувала, розповісти чоловікові чи ні. Але той сам побачив, що вона чимось засмучена:-Що трапилося? – спросилОна все йому розповіла. Шкода йому стало жінку:-Так, давай візьмемо, що ж нам гуртки води шкода?!Стали вони разом жити.

Бабуся за дітьми доглядала, та борщ варила. Батьки працювали. Діти раді були, що доросла людина цілий день поруч.

Прожила вона з ними 7 років, до самої своєї смерті. А Антон її не відвідав жодного разу. І поховали без нього.
А через півроку Антон дізнався, що будинок, у якому вони з дружиною жили, мати Варвара заповіла.

Related posts

Leave a Comment