Догляд

Відмовляю жінок 50+ так фарбувати очі: 1 помилка, яку допускають багато не замислюючись (як виправити)

Здрастуйте, шановні читачі мого каналу. Сьогодні хочу вам розповісти про одну помилку в макіяжі, яку допускають багато жінок. І найголовніше, цю помилку допускають найчастіше ті, у кого є нависання століття.

І я навіть знаю, чому жінки допускають цю помилку. Тому що вони використовують найпростіший (банальний) спосіб підкреслити очі. Проте варто пам’ятати, що з подібним макіяжем очі хоч і виглядають темнішими (виразніше чи що), проте з ним страждає зовнішній вигляд — повіки здаються ще більш важкими, а куточки очей опущеними.

Отже, що ж це за помилка? Це підведення очей олівцем по верхньому століттю уздовж росту вій. Ні-ні, в цьому немає нічого поганого, однак щоб макіяж саме прикрашав, не можна підводити очей олівцем нижче природного куточка ока (показала червоним пунктиром).Справа в тому, що подібна дія ще нижче опускає куточки очей, в результаті макіяж виглядає так, як ніби він “з’їхав”.

Більше того, просто так залишати олівець у разі, якщо повіки нависають і практично стосуються вій, не можна. Якщо залишити просто лінію олівця, але на фото можна побачити, що складка століття на тлі темного виглядає контрастно — підкреслено це саме нависання:Необов’язково досягати тієї інтенсивності кольору, що на фото. На фото для більшої наочності взяти більш темний цветНеобязательно досягати тієї інтенсивності кольору, що на фото.

На фото для більшої наочності взяти більш темний цветКак исправитьИсправить ситуацію нескладно — треба лише попрацювати тінями. В першу чергу слід розтушувати сам олівець, щоб не було чітких меж, потім тінями побудувати форму (тінями простіше), яка б порушувала куточки очей (на фото показала зеленим пунктиром).У мене, наприклад, в роботі цілі панелі, в яких бежеві/коричневі відтінки різної інтенсивності.

Вони чудово між собою змішуються для досягнення потрібної глибини цветаУ мене, наприклад, в роботі цілі панелі, в яких бежеві/коричневі відтінки різної інтенсивності. Вони чудово між собою змішуються для досягнення потрібної глибини цветаДля побудови візьміть будь-нейтральний відтінок, який трохи темніше відтінку шкіри, наприклад, бежевий/коричневий. І як би продовжите очей тінями, де найвищу точку (місце, де зелені лінії сходяться) оформите на рівні або трохи вище найвищої точки століття (помаранчева галочка).
Важливо: щоб лінії виходили плавними, пам’ятайте, кисть потрібно тримати ручкою за напрямом розтушовування, тобто куди розтушовуємо — туди повинна “дивитися ручка”.СмиКорина.

Related posts

Leave a Comment