Тренування

Відомий тренер розповів, скільки часу потрібно, щоб навчитися боксу

Андрій “Бупас” Ивичук став учасником подкасту “KUJI”, в ході бесіди з його провідним розповів про тонкощі боксу, роботі тренера, вихованні атлетів і тернистому шляху спортсменів, а також відповів на питання, скільки часу потрібно тренуватися, щоб оволодіти навичками боксу. Андрій вважає, що на це буде потрібно мінімум три місяці: Десь близько трьох місяців. Три місяці і триразові тренування в тиждень – буде достатньо для того, щоб чоловік зміг вдарити красиво і правильно всі удари.

Година тренування, три рази в тиждень, і цього достатньо. Крім того, він розповів, скільки часу потрібно людині із зайвою вагою, щоб скинути непотрібні кілограми і навчитися бити. За його словами, на це піде близько півроку: Якщо прийде людина із зайвою вагою, і він говорить, що хоче скинути зайву вагу, навчитися боксу, то перші результати будуть десь через півроку.

При цьому людина повинна дотримуватися дієти. Немає жодного виду спорту, в якому ти пішов позаймався і став худим, і при цьому їв стільки ж, скільки ти зазвичай звик це робити. Він також зазначив, що для досягнення результату необхідно дотримуватися дієти, інакше прогресу не буде: Часто, коли людина приходить, який ніколи не займався боксом, у нього вага падає, тому що організм потрапляє в стресову ситуацію.

Від цього починає вага йти. Тому він звикає до цієї навантаженні, організм звикає жити в цьому ритмі – він починає забирати своє. Тому, якщо не буде дієти – нічого не буде.
Немає ніякого секрету: хочеш схуднути – стеж за тим, що ти їси. А як вважаєш ти, шановний читач, який він – мінімальний термін, необхідний для того, щоб навчитися боксу? Може бути цікаво:Дружина Макгрегора в купальнику розчарувала прихильників не досконалою фигуройКоролевы воїнів: ТОП-5 дівчат реслінгу”Тренування зроблять з тебе мужика. Розгубиш всю жіночність”: фото дівчат-бійців, які довели, що це не так

Related posts

Leave a Comment