Дієта

Хлопець скинув 100кг за один рік, історія і секрет сильного волею людини.

Герой сьогоднішнього дня 32-річний американець Джарред Аслетт , який скинув більше 100 кг за рік і розповів у чому секрет успіху його схуднення.Історія АслеттаКак розповів сам герой сьогоднішнього дня, конкретно набирати вагу він почав після закінчення коледжу, можливо він би впорався з цією проблемою, однак ситуація почала погіршуватися після розриву заручин зі своєю дамою серця. Все це стало причиною вживання великої кількості їжі і набута алкогольна залежність.

В результаті вага Аслетта перевищив відмітку в 200кг, що дуже сильно позначилося на його життя. Тепер він не міг ходити в походи, займатися серфінгом і кататися на своєму улюбленому сноуборді. Вирішивши, що таке життя йому остогидла, він прийняв вольове рішення боротися зі своїми проблемами.

Першим ділом він записався до психотерапевта, щоб той допоміг йому назавжди забути, що таке алкогольна залежність і також почав ходити в спорт-зал. Далі відбулося щось, що він не може пояснити, але те, що допомагало йому не здаватися. Не дивлячись на біль у ногах і бажання все кинути, Аслетт займався в тренажерному залі 5 разів на Тиждень.

І дуже багато гуляв зі своїм собакою, щоб підготувати і її і себе до походів, також він довго займався вдома на своєму власному велотренажері. Але які ж три секрету відкрив для себе-ця людина з залізною волею? Боротьба з самим собою-найважча боротьба! Боротьба з самим собою-найважча боротьба! Секрети, які мотивують! Зміни торкнулися і раціону Аслетта, він повністю відмовився від фастфуду, напівфабрикатів і почав займатися підрахунком своїх калорій Раніше я не був розбірливий в їжі і їв не те, що потрібно, я вибирав зручні продукти, наприклад -заморожену піцу, макарони з сиром або фастфуд.Розповів він.

За словами самого американця, при схудненні йому допомагали три простих секрету Знайти людей, перед якими ви будете почувати відповідальність (Наприклад, він займався разом зі своїм братом і присутність рідної людини мотивувало його не здаватися, також він розповів про своїх цілях своїм передплатникам, які почали підтримувати його , тим самим піднімаючи бойовий дух) “Зараз за мною спостерігає безліч людей і це допомагає мені рухатися вперед”, – Зазначив він. Завжди потрібно мати людину, на якого можна рівнятися і який подасть тобі руку, навіть коли знаходишся на самому дні. Завжди потрібно мати людину, на якого можна рівнятися і який подасть тобі руку, навіть коли знаходишся на самому дні.

Друге правило,як не дивно – повна відмова від дієт. Аслетт, склав собі індивідуальний раціон харчування і почав зменшувати кількість калорій, однак не обмежував себе в їжі і сидіти на одних салатах не став. Дуже важливо підібрати для себе правильний раціон харчування, не потрібно в чомусь себе обмежувати.

Необхідно лише правильно розставити прийоми їжі протягом дня,щоб не виникало відчуття голоду. Дуже важливо підібрати для себе правильний раціон харчування, не потрібно в чомусь себе обмежувати. Необхідно лише правильно розставити прийоми їжі протягом дня,щоб не виникало відчуття голоду.

Третє правило – це необхідність навчитися самодисципліни, мабуть найскладніше, що йому давалося. (тому що, як вважає сам американець, тільки постійні і порядкові, що йдуть один за одним зусилля і дії, здатні привести його до успіху) І у нього все вийшло! Він повернувся у звичне для нього колесо життя, знайшов собі дівчину, яку дуже любить і далі продовжує удосконалюватися як духовно так і фізично! Без власного бажання у вас нічого не вийде, змінитися під силу кожному, але головне, щоб це були не чужі думки. Візьміть себе в руки і боріться! Без власного бажання у вас нічого не вийде, змінитися під силу кожному, але головне, щоб це були не чужі думки.
Візьміть себе в руки і боріться! А як ви худнете? Напишіть в коментарях свої історії та думки щодо цього, обов’язково поставте лайк і підпишіться, щоб не пропустити виходу нової статті:3 бажаю вам гарного настрою і до швидких зустрічей! #дієта #рецепти #цікаві факти #спорт #схуднення #гумор та розваги #культура #історія #бізнес #подорожі

Related posts

Leave a Comment