Батьківство

Хочете виростити вдячних дітей? Починайте з малих кроків

Світ стає все більш рясною, і з цим зростає рівень розбещеності. Все складніше виростити дійсно вдячного дитини: сучасне покоління росте в упевненості, що батьки їм дійсно повинні – і іграшки, і айфони, і платна освіта..

. Як з цим боротися?ПРАКТИКУЙТЕ ПОДЯКУ Як і мотивація, подяку часто буває коротким. Якщо ви хочете виростити вдячних дітей, вдячність повинна стати частиною культури вашої родини.

Хороша традиція – дякувати навіть за дрібні справи. Папа помив посуд? Дякуємо папу разом. Малюк прибрав іграшки? Дякуємо за допомогу.

Введіть подяку в розряд звички, і життя якісно зміниться.ПРИВЧАЙТЕ ДІТЕЙ ДО ТРУДУУчите дітей відповідальності з допомогою обов’язків по дому, незалежно від того, чи використовуєте ви систему розподілу обов’язків чи ні. Не пропонуйте грошову оплату або екранний час (телевізор, комп’ютер або смартфон в якості винагороди за роботу по дому.

Наявність обов’язків і розуміння, що на життя доведеться заробляти – цінний урок, який можна засвоїти тільки в родині.ВЧІТЬ ДІТЕЙ ЗВЕРТАТИСЯ З ДЕНЬГАМИНаши школи можуть розповісти про номінальної вартості грошей, але вони не вчать дітей, як працювати за гроші або що робити зі своїми грошима. Навчання фінансовій грамотності – турбота батьків.

Навчання дітей відношенню до грошей та поводження з ними може допомогти стримати «синдром розбещеності». Якщо діти з малого віку знають ціну грошей і розуміють, що батьки старанно працюють, щоб їх забезпечити, подяку буде посаджена в благодатний ґрунт і дасть свої сходи до підліткового віку.ФОРМУЙТЕ РЕАЛІСТИЧНІ ОЖИДАНИЯРассказывайте дітям про те, що для виконання бажань необхідно докласти зусилля.

Так, бувають винятки, але підвищити ймовірність успіху може тільки праця. 1. Навчайте своїх дітей працювати зараз, щоб отримати бажане в майбутньому.

2. Скоротіть кількість подарунків, які вони отримують, 3. Обмежте час, який вони проводять біля екрану.

БУДЬТЕ «СПУСКАЮЩИМ НА ЗЕМЛЮ» РОДИТЕЛЕМВоспитание за принципом «спустися на землю» не означає «виховувати кожну дитину однаково» або «ніколи не давати поблажок». Таке виховання, швидше, означає послідовне застосування покарань за образливу поведінку. Послідовність покарань може допомогти вашим дітям сформувати реалістичні очікування, зміцнити довіру до вашого слова і відмовитися від небажаного для вас поведінки без бурхливих сварок або «фестивалю ниття».

РЕГУЛЯРНО ДОПОМАГАЙТЕ ДРУГИМЧтобы виховати вдячних дітей у світі розбещеності, необхідно перемкнути увагу з себе на інших, бо розпещеність завжди егоїстична. Якщо ви і ваші діти не спробуєте поглянути на реальність за межами вашого світу, то недовго і загрузнути в особистих проблемах і завищити очікування від світу. Поїдьте з дітьми у притулку для тварин, допоможіть сусідським бабусям і дідусям, не бійтеся разом волонтерить.

Вчити малюка можна тільки особистим прикладом.ВИЗНАЧТЕ ПРИВИЛЕГИИИзбалованность починається, коли ми забуваємо: речі, які ми маємо, і вільний час – це наші привілеї. Сядьте всією сім’єю і напишіть список привілеїв, якими користується ваша сім’я.
Покажіть дітям, ніж бажання відрізняються від потреб, а привілеї – від очікувань.Виховання подяки в семьеВоспитание подяки в семьеКак ви прищеплюєте культуру подяки у своїй сім’ї?Як виховати в дитині самостійність?Позбавляємося від крику в сім’ї: техніки позитивних родителейУстановите мінімум для мами, щоб уникнути почуття провини#виховання #навчання дітей #сім’я і діти #сімейне виховання

Related posts

Leave a Comment