Догляд

Як колір помади впливає на зовнішність після 50-60: які освіжають, які старять (наочно)

Здрастуйте, шановні читачі мого каналу. Сьогодні стаття про помадах. Багато жінок з віком не змінюють улюблений відтінок помади, використовують той, який носили і в молодості.

Проте мало у кого з віком відтінок шкіри залишився як в 20, зуби зберегли колишню білизну, та й волосся не поміняли колір (маю на увазі, що багато офарблюють, причому не в свій природний).Звичайно, все індивідуально, але в більшості випадків багато зовні дуже змінюються, і улюблена помада перестає так прикрашати, як раніше, тому варто переглянути свій вибір.Рожеві і світлі помадыРозовые помади бувають різних відтінків, проте відтінки з бузковим подтоном — це ті, які мало кому йдуть.

Та просто тому, що це занадто неприродний колір. А от рожеві помади з нейтральним подтоном — це інша справа. Вони йдуть багатьом.

Світлі ж помади часто просто “ховають” губи, губи виглядають вицвілими, а образ в цілому бляклим — це точно нікого не красить у віці.Рожева помада і светлаяРозовая помада і светлаяСлишком темні, занадто теплыеТемные помади завжди додають візуально вік своєї власниці. А все тому, що темні помади підкреслюють блідість шкіри, візуально виявляють зморшки (темне підкреслює темний).

Що стосується теплих відтінків, то вони йдуть багатьом, але важлива концентрація “теплоти”. Часто бачу, що жінки використовую прямо “морквяні” помади, з явним помаранчевим відливом. Як вони виглядають і що підкреслюють — видно на фото:Морквяні помади бажають зуби візуально желтееМорковные помади бажають зуби візуально желтееКрасные помадыЧего не варто боятися віком, так це червоних помад.

Потрібно лише грамотно підібрати відтінок і обов’язково добре готувати шкіру.Крім того, червоний колір завжди привертає до себе увагу, і якщо ви використовуєте червону помаду, чіткий контур губ дуже важливий. З віком у багатьох жінок з’являються кисетные зморшки, і в них часто затікає помада.

І якщо нейтральні помади не так кидаються в очі, то з червоною цей номер не пройде.У вашому випадку ідеальний варіант — стійкі, матові помади з обов’язковою промальовуванням контуру добре заточеним олівцем.Червона помада Червона помада Дуже цікаво, чи ви бачите, яка з червоних помад більше йде акторці? Напишіть в коментарях.

Персикова помадаКакая помада ніколи не підкреслить вік, колір зубів, зморшки, так це персикова.Така помада доречна завжди і скрізь, так як цей відтінок просто підкреслює природний колір губ. Як кажуть — губи як свої, тільки краще.
Тут навіть якщо взяти тепліше і холодніше відтінок (тобто якщо не вгадати свій відповідний при виборі помади), то це не буде кидатися в очі. Наочно це видно:Персикова помадаПерсиковая помадаСмиКорина.

Related posts

Leave a Comment