Дієта

Як правильно пити воду?

Всім відомо, наскільки важливі питний режим і зволоження шкіри, але все одно часто виникає відчуття, що ви «лінуйтеся», забуваєте, робите собі відпочинок і залишили в спокої самоконтроль.Якщо так буде продовжуватися, то є ризик зіткнутися з негативними наслідками: втома, нетравленням шлунка, запамороченням і головним болем, оскільки навіть легке зневоднення призводить до багатьох чутливих проблем.Все, абсолютно Все у вашому тілі залежить від його зволоження: від роботи мозку до зайвих проблем зі спиною (чи знаєте ви, що диски між хребцями — губчасті амортизатори, які стають жорсткими через зневоднення і гірше працюють?), не кажучи вже про красивою шкірі та волоссі.

Swjournal розповість про прості правила дотримання питного режиму, які дозволять вам підтримувати рівень вологи в організмі навіть самий ледачий день.1. Стакан води, як тільки ви відкриваєте очі утромВосполните втрачену рідину, як тільки ви прокинетеся, і так ви зробили перший крок до оптимального щоденного зволоження вашого тіла.

Людське тіло часто зневоднюється вночі, так що це буде ваш перший заряд енергії для успішного та активного дня.Ще варіант — тепла вода з невеликою кількістю лимона для організму та підлужування першої дози ранкових вітамінів.2.

Кількість води не для всіх одинаковоСтарое правило — 8 склянок води в день — вже не актуальна формула. Необхідну вам кількість води безпосередньо залежить від вашої ваги, рівня фізичної активності і температури навколишнього середовища (особливо, якщо ви потієте).Як правило, жінкам потрібно близько 2,7 літра, а чоловікам — близько 3,7 літра, якщо вони помірно фізично активні.

3. Пийте воду кімнатної температурыОн просто краще за вас «зволожить», тому що організм не витрачає енергію на підігрів холодної води (тому втрачається певна кількість рідини).Крім того, низька температура звужує кровоносні судини в шлунку і уповільнює абсорбцію води, а також загальне травлення.

4. Пийте воду між прийомами їжі, а не під час едыВсе краще ніж нічого, але це найгірший спосіб отримати необхідну рідину (особливо якщо це не мінералка!). Надлишкова рідина разом з їжею розріджує травні соки і затримує всмоктування води.

Замість цього пийте тільки між прийомами їжі.Ви завжди можете використовувати одну з мобільних додатків, яке стежить за вашим питним режимом, відлічує тимчасові інтервали і обсяг випитого, так що вам не доведеться ні про що думати.5.

Вживайте продукти з високим вмістом Н2ОПонятно, що вода — головний спосіб зволоження, але вона міститься в деяких овочах, особливо в огірках (а також у динях та кавунах)! Наприклад, останній багатий електролітами, вітамінами, живильними речовинами, що робить його улюбленим овочем у багатьох дієтологів.На першому місці у списку, звичайно, буде селера, який містить багато вітамінів, мінералів і харчових волокон.А зелені овочеві смузі і соки краще вживати вранці перед сніданком (але після води).
6. Компенсуйте втрату води – https://swjournal.ru/news/voda-8/#swjournalru #користь #дієта #правильноепитание #здоров’я #схуднення #антиоксиданти #тіло #полезныесоветы #вода

Related posts

Leave a Comment