Тренування

Як збільшити робочий вагу в присіданнях? Науковий підхід!

Але якщо у вас спостерігаються деякі проблеми з ним? Припустимо, ви досягли деякого робочого ваги, який не в змозі збільшити? Або ви поставили собі за мету стати максимально сильним в присіданнях, тому що змагаєтеся? Сьогодні я наведу 2 методи, які зможуть допомогти.1. Підготуйте свою нервову систему до важкої работеПростой приклад: ви сідайте на велосипед, на якому дуже важко крутити педалі.

Після пари кілометрів ви включаєте передачу легше і вам здається, що ви готові мало не злетіти. Або замість баскетбольного м’яча репетирувати кидки чим-небудь поважче. Наприклад, важким медичним м’ячем.

.. Ну, коли я ходив на секцію боксу, їх так називали.

Загалом, суть така: ви спочатку виконуєте важкі підходи, щоб підготувати нервову систему. Але не робітники – тут можуть підійти:- проходка зі штангою: навантажуєте штангу на 100% від свого максимуму, піднімаєте і робите кілька кроків назад, потім назад і ставите штангу на стійки.- полуприседы: такий же підхід, тільки тут замість проходки ви присідаєте на чверть.

Вага тут краще використовувати трохи поменше.Таким чином м’язи вашого торсу та інші стабілізатори налаштуються на важку роботу з самого старту.2.

Варіації для знаходження ідеального присідання”Коли ми говоримо про присіданнях, що ми можемо варіювати? Є 3 варіанти: положення грифа, глибина присідання, постановка ніг. Суть ось у чому: ви по черзі змінюючи одну з цих змінних і знаходите кращу для себе. Потім можна пробувати різні комбінації.

Наприклад, низьке положення грифа (гриф знаходиться на лопатках) зазвичай дає на 5-10% надбавку в силі в порівнянні з високим положенням (традиційний варіант). Цитата з дослідження:Присідання з низьким положенням грифа більш ефективні для роботи з великими навантаженнями. Однак, потрібен якийсь час для адаптації до цього способу розташування грифа.

2.1. Щодо глибини присідань?Теоретично, її обмеження призводить до зменшення амплітуди руху.

І це дозволяє працювати з вагами побільше. Дивно, чому ми бачимо відео людей, які ледве-ледве згинають ноги з важкої штангою на плечах.З іншого боку, присідаючи в підлогу, ви можете використовувати момент інерції, який створюється під час “відскоку” від нижньої точки.

Я звернув увагу на цей момент, і це реально працює. Але не всі мають необхідну для цього мобільність стегон, і для них спроби сісти так автоматично призводять до відривання п’яток від підлоги. Плюс, якщо опускатися занадто агресивно в такій манері, можна травмувати колінні суглоби.

Тому тут вже треба перевіряти самому.2.2.

Постановка ніг?Якщо розставити ноги трохи ширше плечей і розгорнути шкарпетки трохи назовні, то це трохи знизить навантаження з попереку, а також змусить працювати ваші сідничні м’язи трохи сильніше. У результаті цілком ймовірно підвищення робочого ваги.У будь-якому випадку, якщо вашою метою є збільшення робочого ваги, вам варто спробувати ці варіанти.
Само собою, після розминки і з правильною технікою виконання. Чи була ця стаття корисною? Якщо так – не пошкодуйте лайка за роботу, це дуже мотивує мене писати статті для вас! Спасибі за увагу!РЕКОМЕНДУЮ ДО ПРОЧТЕНИЮНа скільки років ЗОЖник проживе довше людини з шкідливими звичками? Дослідження 2018 року дасть відповідь!Як силові в жимі лежачи вляют на силу удару? Дослідження 2020 року дасть відповідь!Жим лежачи: в якому положенні лави і хвата ви зможете потиснути максимально можливий вагу? Дослідження 1995 року покаже!

Related posts

Leave a Comment