Кохання

Як знайомитися з дівчиною в мережі або на сайті знайомств Badoo Tinder

По перше потрібно підготувати свою сторінку, потрібно щоб було хоча б 3-4 якісних фото,буду на своєму прикладі показувати,не треба фоткатись поряд з чужим авто і будинком,просто ваші гарні фотографії, можете попросити одного сфоткати вас:В профілі напишіть що-небудь незвичайне, наприклад:- Я першим не пишуГлавное щось своє і якщо вас запитають ,чому ти не пишеш першим,то ти повинен це обґрунтувати ,тому що в тебе не так багато часу, щоб сидіти на сайтах знайомств,тим самим показуючи що ти зайнята людина,але якщо це не так,то напишіть щось своє.І так тепер сама суть,погнали.1) Ти лайкаешь фотки,і ті дівчата які тебе лайкнули у відповідь, значить те,що ти вже їм цікавий, з ними можна продовжувати спілкування.

2) Я сподіваюся, ти вже визначився з якою метою ти зайшов на цей сайт: для пошуку відносин,для спілкування,для досвіду або для розваги,вообщем я тобі зараз поясню принцип і як потрібно і не можна робити.3) Запам’ятай не пиши банальні повідомлення типу : Як справи? Скільки тобі років? Де вчишся? Просто забудь про цих питаннях,не можна писати банальщину,їм і так день кожен день це написывают .4) Як треба писати?Наприклад:Слухай, а що ти тут робиш, тут же тебе хтось запрошує на пряму в готель, а хтось готовий цілувати пісок, по якому ти ходила.

(Це не банально,і тут вона погодиться з цим твердженням чи ні,але не суть)Далі ти можеш поцікавитися з якою метою вона тут сидить,або вона відповідає після першого нашого повідомлення.І тут якщо вона говорить мовляв Я просто сиджу для спілкування.То пишемо так чи говоримо:Кого ти обманюєш ми обидва знаємо, що ти тут хотіла б зустріти хлопця, походити з ним за ручку і обіймати вночі не плюшегого ведмедика, а вечорами їсти піцу під фільмець.

І після цього буває дівчина сама запрошує погуляти:Вообщем зрозуміли,пишіть щось незвичайне,головне не банальне.5) Далі нам потрібно отримати її номер телефону або перевести спілкування на зручне нам додаток,я зазвичай користуюся вотсапп.Пишемо приміром,можете придумати щось своє, пишіть завжди по ситуації:А знаєш у мене тут обмеження стоїть я не можу писати багато,давай краще перейдемо в ватсапп.

Або так:Якщо тобі цікаво спілкування зі мною,то давай продолжем наше спілкування в ватсапп або вк.Або так:Як можливо,ну я тобі реальні речі говорю,а ти щось собі напридумала, вообщем якщо надумаєш то давай свій ватапп.Вообщем потрібно перевести спілкування туди,де вам буде зручніше писати.

6) Витягай її на зустріч:протягом 4 днів ти повинен витягнути її погуляти,інакше це зробить хтось інший,та й дівчина охолоне. Як це зробити?Ось ти з нею поспілкувався і може навіть поговорив по телефону,і питай:А ти завтра вільна?Якщо так то призначай зустріч.Якщо ні то запитай а після завтра,якщо після завтра зайнята,то запитай коли вона буде вільна,якщо на третій раз вона буде зайнятий,то закінчуй з нею спілкування і кидай її в ігнор(просто забудь про неї,до того часу поки вона сама тебе не покличе).

До примеруОна сама вас за підсумком запросить,або розпочне діалог для зустрічі.Не бігайте за ними,і не поддакивайте,говоріть свою точку зору,якщо ви боїтеся її втратити,то нічого путнього не вийде,чоловік з віком стає краще, пам’ятайте про це.Намагайтеся гуляти з різними,не зацыкливайтесь на одного,у вас повинен бути вибір.

Ще кілька порад, на першому побаченні просто спілкуйтеся,дізнайтеся якомога більше про її минуле,щоб зрозуміти що вона за людина. Моя порада, заміжніх,разведенок,з дітьми намагайтеся обходити стороною(без образ),і якщо ви проти куріння приміром то і не треба спілкуватися з тією, яка курить, тому що якщо ви забороніть їй ,то повірте мені,вона буде це робити в тиху. І так відносин на відстані не буває,зустрічайтеся і спілкуйтеся з тими, хто поруч, і тими хто до вас тягнеться.

Related posts

Leave a Comment