Технології

Які професії замінять роботи в першу чергу

В першу чергу штучний інтелект замінить молодший медичний персонал. Роботи-прибиральники вже можуть повноцінно прибирати в мед. установах.

Роботи-медсестри в США роздають пацієнтам ліки, аналізи, набори білизни і т. д. Роботи успішно замінюють лаборантів, які здійснюють забір та аналіз біоматеріалів.

За допомогою інфрачервоних променів робот визначає місце знаходження вени і бере кров. І ніяких недосвідчених практикантів, які «не потрапили» в відень.Після молодшого персоналу роботизація торкнеться і лікарів.

Вже освоїли сферу діагностики, хірургію. Вже винайдені нано-роботи, які поміщаються в організм, вільно пересуваються в органі. Винахідники хочуть навчити нано-роботів бачити відхилення і робити хірургічну операцію.

Роботу не потрібно класти в кишеню халата купюру, щоб він якісно поставив крапельницю або укол. Він усім поставить уколи однаково.Все, що може робити робот, буде робити робот.

Без роботи не залишаться тільки найбільші світила — професіонали, які керують роботами і зможуть пропонувати, як їх удосконалити.2. ФармацевтВ Китаї і США вже працюють роботи, які успішно справляються з зберіганням, сортуванням і видачею ліків за рецептом.

Обслуговування одного клієнта займає приблизно 10 секунд. Будь ви власником аптеки, кого б ви віддали перевагу: людини з його «людським фактором», продажами без рецепта, крадіжками, або робота, який точно виконує свої функції і не зажадає зарплату або лікарняний?3. СолдатыВ розвинених країнах людей давно замінили дрони, безпілотники.

Вони можуть визначити, чи є у людини зброю, він військовий чи цивільний, чи потрібно відкривати вогонь. Проводяться випробування, де дрони замінюють солдатів на наземних місіях. 4.

КосмонавтПроводить роботу в космосі за допомогою робота безпечніше і дешевше.5. КлеркВ найближчому майбутньому паперових документів не залишиться.

Всі операції з документами будуть відбуватися в електронному вигляді. Зникне необхідність у багатофункціональних центрах, їх співробітників та кілометрових чергах. Ці організації стануть віртуальними, а місце співробітників займуть боти.

6. ПереводчикGoogle, Yandexпереводчики вже зробили паперові словники непотрібною річчю на книжковій полиці. Перекладачі будуть потрібні тільки для перекладів художніх текстів.

Недостатньо буде просто знання мови, знадобиться мати творче мислення.7. ЭкскурсоводРобот не має властивості забувати.

У нього завжди гарний настрій, він доброзичливий до всіх. Електронні екскурсоводи дають точні історичні довідки, можуть зробити віртуальний огляд місцевості, згенерувати, як ця місцевість виглядала кілька тисяч років тому. Він не буде плутатися в датах і докладно відповість на всі запитання слухачів.

8. СтроителиУже існують розробки гігантського 3D принтера, який з промислових відходів може надрукувати вам відмінний будинок, вартість якого не перевищить чотирьохсот тисяч рублів. У будівництві залишаться тільки найкращі архітектори, які будуть керувати цим процесом.

9. ПоварРоботы замінять всіх співробітників кухні, окрім шеф-кухарів, які створюють геніальні рецепти. Макдональдс перестане бути притулком для випускників філологічного факультету.

10. БухгалтерИскусственный інтелект чудово вміє рахувати, а електронний документообіг витіснить папірці і сині друку. Скоро в цьому ланцюжку не залишиться місця людині.

11. ЖурналистИскусственный інтелект навчився генерувати новинні тексти, і робить це не гірше людини. Штучний інтелект навчився генерувати новинні тексти, і робить це не гірше людини.

Це відбувається вже сьогодні. В безпеці тільки мистецький жанр.12.

ОфициантРобот в Макдональдсі давно вміє приймати замовлення, передавати його кухареві, і при цьому не просить чайових. Більш досконалі моделі відтворюють склад і калорійність кожної страви.А що ви оберете: купити робота-помічника по будинку, або оплачувати приходить домробітницю?13.

Водії та Співробітники ДПСУже сьогодні ми можемо скористатися безпілотним таксі, штучний інтелект управляє вагонами метро, скоро весь транспорт позбудеться від необхідності людського управління. Робот дотримується швидкісний режим, правила дорожнього руху, і не сяде за кермо п’яним.14.

НяняРобот-няня може спілкуватися з дитиною, робити з ним уроки, співати колискові, розповідати казки, реагувати на його поведінку. За допомогою сучасних технологій можна надати йому зовнішність матері або батька. Все прямо як у фільмі «Двохсотлітня людина».

Zenbo, це одна з самих бюджетних моделей роботів-домогосподарок, коштує дешевше смартфона — всього $599 і виглядає як Валлі з мультфільму.15. ПочтальонПочтальонов, кур’єрів, транспортування замінять роботи і дрони, на яких не буде впливати погода і інші зовнішні чинники, а вбудований навігатор допоможе максимально швидко організувати доставку в будь-яку локацію.
Це далеко не весь список професій, які люб’язно візьмуть на себе роботи. Напишіть в коментарях, як ви ставитеся до роботизації?Ви б купили своїй дитині робота-няньку, або по-старому пустіть в хату чужої людини з хорошими рекомендаціями?Не пропустіть новини про освіту, підписуйтесь на наш канал!Автор: Римма Райхман, мама дитини на СООпубликовано ЦСО “Хочу Вчитися” шкільна атестація онлайнДля дітей на сімейній формі обученияЧитайте інші статті автора:Моя дитина — жертва токсичної дружби. Що робити?Що роблять ваші підлітки, коли ви спите?Як залежність від смартфона впливає на мышлениеЧитайте статті інших авторів:Історія в підручниках і явна лажа

Related posts

Leave a Comment